Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? (LENT)

Figyelt kérdés

Buliban beszélgettem egy sráccal aki kb másfél óra után mert odajönni hozzám,(tudtam hogy néz)beszélgettünk én nagyon szimpinek tartottam, utána sétáltunk és végén elhívott magához, nagy nehezen belegyeztem, megkínált egy teával, de semmi nyomulást meg hátsó szándékot nem éreztem, utána elkísért, csókolóztunk számot cseréltünk, és ma írtam neki h mi van vele, meg h nincs kedve találkozni, és lerázott azzal h ha előbb szóltam volna neki akkor szívesen jött volna, de most megy a haverjához, és kérdezte h este mit csinálok, mondtam neki h semmit és erre meg nem válaszolt?

most komolyan, szerintetek akar egyáltalán tőlem valamit? vagy le akart rázni? nem értem, minden smsre amit írt kb 40 percet vártam :S


2011. máj. 8. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
azért mert sokat vártál az sms-re abban semmi nincs, én sokszor kikapcsolom. Szerintem kérd el az e-mail címét stb..levelezzetek, és egyeztessetek egy talit.
2011. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne várj arra, hogy ő elhívjon..találj ki valami programot, ha nem megy, akkor egyértelmű, hogy nem akar semmit, ha meg összejön, a randin le tudod szűrni, hogy tetszel-e neki vagy sem..
2011. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ez nem hangzik valami jól, de én többször nem fogom megkérdezni tőle hogy akar e találkozni,hát ha úgy akarna igazán valamit megkeresne nem? én nem fogok senki után futni, vagy van olyan hogy érdemes egy lánynak? csak azért furcsállom mert ahogy megismerkedtünk meg ahogy elváltunk úgy nem ezt vártam volna tőle :S lehet csak egy éjszakásat akart, de ugy nem nem nyomult :S szóval nem értem
2011. máj. 9. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
nem a futásról van szó szerintem..néha a fiúk nem is igazán tudják, mit akarnak, lehet, hogy akarná de nagyobb erőfeszítést nem tesz érte, mert kényelmes..ezért írtam, hogy hívd el valahova, egy próbát megér, és ha szarul sül el, akkor tényleg hanyagold. De ha jól érzitek magatokat, rájön, hogy mégis érdemes törnie magát, mert jó volt Veled :) úgyhogy hajrá! előző voltam
2011. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz a biztatást :) lehet akkor még egyszer elhívom valahová, és ha nem, akkor nem...
2011. máj. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!