Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nem vonzó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nem vonzó, ha egy fiú alkata vékony, kezdve a csontozatától a gyors anyagcseréjén át az örökölt tulajdonságain? MInden lánynak nagy darab, magas fiú kell?

Figyelt kérdés
Én sajnos ilyen vagyok és nem látom, hogy körberajonganának a lányok. Sportolok, edzek, de olyan a genetikám, hogy sokat nem tudok javítani a tömegemen, nem leszek sosem egy benga állat, amitől a nők benedvesednek ott lent.
2012. okt. 7. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez baromság. Most randizom egy csajjal aki nálam egy fejjel magasabb, és már abbahagytam a sportot is mert nincs eredménye, szeretem magam így ahogy vagyok!
2012. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem ilyen korlátolt az összes pasi.. Sosem fogjátok megérteni hogy minden lánynak más az ízlése? Ez az egyik a másik hogy nem mindenkinek csak a külső számít...
2012. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég szánalmas, hogy a külsődre hárítod a problémákat, tisztán látható, hogy hozzáállásilag vagy elcseszve.
2012. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzó. De nem mindenkinél. Nem csak a külsőtől függ a vonzóság :)
2012. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont a vékonyak tetszenek, a párom is az :)
2012. okt. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kár, hogy én egy lányt sem találok, aki hozzám vonzódni tudna. :S
2012. okt. 8. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor jöttem rá, mekkora hülyeségeket gondoltam, mikor először esett belém egy csaj, de egyáltalán nem jött be. Nem jobb érzés, legalábbis nálam nem sokat nyomott, rájöttem hogy ökörségeket gondolok és beszélek :)
2012. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nahát én valahogy nem "nedvesedek" a hústornyoktól! :)

A vékony jön be, hiába... Csak lenne egy ilyen példányom!


Ha esetleg már férfi-kategória vagy, azaz úgy 33-37 év között, okos vagy és kedves, és nem egy folyton a száját jártató... Akkor mondanám, hogy kíváncsi vagyok rád. Csak ehhez meg én vagyok bátortalan. :-)

2012. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!