Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek ebben a helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tételezzük fel,hogy (nagyon) tetszik nektek egy csaj,de valamiért úgy gondoljátok,nincs nála esélyetek.Ellenben van egy másik lány,aki szintén nagyon szép (bár nem annyira csinos,mint az előző),és ennél a lánynál volna esélyetek.Mit tennétek?

Ha kezdeményezne a második csaj,elkezdenétek vele randizgatni?

Normális válaszokat!



2012. okt. 8. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
A másodikra hajtanék, ha tudnám, hogy lenne esélyem. Minek pazaroljak időt egy esélytelen nőre? 19/F
2012. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOMAtm ***** válasza:
60%
mind a kettőnél bepróbálkoznék aztán csak lesz vmi.ha mindkettővel összejön külön külön akkor azzal maradnék akivel jobban érzem magam -ez az első 2-3 randin úgyis adja magát - és persze amelyik nem egy szemérmes vidámvasárnapos.
2012. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.Összeszedném a bátorságom és kezdeményeznék az első lánynál.Ha nem jön össze akkor se megyek a második lányhoz.Nem érzek iránta semmit.Nem szeretném megbántani.
2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na de várjunk van érzelem a másodikhoz?Vagy csak annyi,hogy csinos és szép?
2012. okt. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát hogy mondjam....második sem közömbös teljesen,de nem akkora érzelem,mint első iránt
2012. okt. 8. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanebbe a helyzetbe vagyok kedves kérdező. És nekemis tanács kéne...
2012. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor minden esetre is kezdeményeznék az elsőnél.Ha nem.Kis idő múlva beszélgetnék a második lánnyal.Sétálnánk.Apránként építenék fel mindent.
2012. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen helyzetben voltam fél éve! A jelek egyértelműek voltak, egyik érdeklődött, de annyira nem tetszett, a másik meg nagyon, de számára közömbös voltam. Legalábbis a jelekből ÍGY LÁTSZOTT.

Először ugye leszólítás, odamentem beszélgetni hozzájuk (barátnők), MINDKETTŐRE hajtottam. Mikor tisztult a kép, ahogy az előbb leírtam, végül úgy döntöttem, legyen az, akinek tetszem. Ment is mint a karikacsapás, összejöttünk, de... hát nem volt az igazi. Kb egy hét után szakítottam vele, mert nem bírtam, hogy szeret, én meg nem őt. Persze az sem segített, hogy néha találkoztam a barátnőjével, akiért evett a fene. Ja és a szakítás után elpuskáztam a lehetőséget nála gyakorlatilag.

Szóval azt mondom, hajts arra, aki NEKED tetszik, ha összejön, jó, ha nem, ez van. De ez az én sztorim, lehet, hogy téged nem zavar, ha valaki, aki közömbös neked a füledbe súgja: szeretlek :/

2012. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is idealista vagyok, csak annak van esélye nálam, aki a tuti. Más kérdés, hogy az elöfordulhat, hogy ha még nem ismerem eléggé öket, akkor idövel az szimpatikusabbá válik, aki kezdetben kevésbé volt az. Mert ha elkezd beszélgetni az ember a másikkal, még sok minden kiderülhet... ezért randizni nem randiznék, csak aki tetszik és akarok töle valamit. De nyitott szemmel járnék a másik esetében is.
2012. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!