Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, akinek fontosak az emberi értékek, pl. az igaz szeretet, megbecsülés, stb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 01:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
hogy a viharba ne lenne...
2012. aug. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

A mesékben, az álmaidban, barátom, ott vannak még.


egy sokat csalódott srác

2012. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Azt hiszed mikor egy lány rád néz, akkor az igaz szeretetet és megbecsülést méri fel? A lányok nem természetfölötti lények akik minden tulajdonságodat és értékedet átlátják és megfontolják. Persze az említettek is fontosak, de ne várd, hogy emiatt jöjjön össze veled valaki.
2012. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van.
2012. aug. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
A lányoknak a külsőségek és vagyon a fontos, nem a lelki sz@rságok. Legyél pénzes, kigyúrt, bunkó gyerek és lesz szép barátnőd is.
2012. aug. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
01:43 Menj máshova sírdogálni, ne fröcsögd tele az oldalt a dedós nyafogásoddal.
2012. aug. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze,minden lány az nem tudtad?
2012. aug. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Nekem fontos volt. Aztán 16 évesen rájöttem, hogy a srácoknak az őzikeszemű,szeszélyes és sekélyes nők kellenek. Nem azok, akik olyan igazi társra vágynak, akik megértik és elfogadják őket az érzelmeikkel és a mindennapos apróságaikkal együtt, néha smink nélkül cserébe a megbecsülésért, a feltétel nélküli szeretetért. Most pedig, közel a húszhoz, viszonylag fiatalon már én is az anyagi hátteret és a jó kiállást keresem. A férfiideálom, aki mellett emberi értékeket képviselhetnék, akit igazán tudnék szeretni, marad, ami volt. Ábránd.

De amint lesz itt egy is, lány, vagy akár fiú, aki azt mondja, hogy ő őszintén hiszi, hogy az emberi értékek -ha persze ő is azt nevezi annak, amit én- igenis fontosak, hogy nem csak csalódást hoznak, hogy nem csak ostoba illúziók ebben az agyonfertőzött világban, hanem boldogságot és megértést teremtenek, akkor, nos akkor elmolyosodok, mert vannak még naiv emberek, akik lehetnek még igazán szerelmesek és igazán boldogok.


Egy sokat csalódott lány

2012. aug. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megmondom a frankot, bár én fiu vagyok, én elsőre egy lány külsejét nézem, és ha az rendben, akkor mehetünk tovább. Tehát például van egy 150kg-s csaj lehet akármilyen kedves aranyos, egy ölelésnél nem fog többet kapni tőlem...
2012. aug. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Nincs, jól mondta az egyik előző válaszoló, minden lánynak csak a külső és/vagy a pénz számít.
2012. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!