Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy online ismerkedésnél sok lánnyal jól el vagyok, kedvelnek is, volt, aki azt is mondta, hogy szeret, de amint meglátják hogy nézek ki külsőre, egyből lelépnek vagy már nem érdeklődnek úgy irántam?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tetszel nekik...azért ehhez nem kell nobeldíj
2012. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MErt érzik a kisugárzásod, más vagy mint a képen, így taszítod őket.
2012. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem neten kéne ismerkedni és lehet akkor nincs félre értés :) meg zsákbamacska :D
2012. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg nem tetszel nekik vagy masnak kepzeltek el.Ha gondolod tegyel fel egy kepet es megmondjuk hogy nezel ki.

14\L

2012. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert csak a külső számít a lányoknak.
2012. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a külső számít! Ezt kikérem magamnak és azt hiszem ezt nem csak én érzem így...

Szerintem azért távolodnak el, mert neten kép nélkül könnyebb ismerkedni.Másabb lehetsz a neten, mint élőben.

Először is a neten könnyebb témát találni, mint élőben. Ott zavarban lehetsz.

Szoktam beszélgetni itt üzenetben (csak barátkozás). Nagyon jól elbeszélgetünk és egy idő után beszélgettünk facebookon is, ahol már vannak képek. Már annyira nem voltam felszabadult.Nem tudom mért, de megváltoztam (mielőtt írnád, nem vagyok beképzelt, de nem szégyellem a külsőm, nem vagyok ronda :D ).Hogyha élőben találkoztunk volna még kínosabb lenne. Ők is lehetnek ott mások, de lehet, hogy csak te vagy másabb és nem ezt várták. A másik, hogy sokat beszéltetek és közben valahogy elképzeltek, arc nélkül. Sokáig valahogy elképzeltek és amikor meglátták az ellentétet akkor már nem lehet vele úgy beszélgetni..

2012. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek után én is úgy látom, hogy a lányoknak csak a külső számít és higgyétek el nem vagyok bányarém, tetszettem mrá lányoknak, de persze nem vagyok a jó pasi kategória, amit a média táplál már a kislányokba is, hogy neked egy izmos, magas, jóképű, menő ruhákban járó, gazdag pasi jár kislány!
2012. okt. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!