Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti találkoztatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már ilyen kislányokkal, fiúk, férfiak?

Figyelt kérdés

[link]


Én mióta megtaláltam a cikket, azóta ébredtem rá, hogy bizony én hozzám nem is egy kislány vonzódott és ki is mutatta, igaz akkoriban én is inkább gyerek voltam. De most nem régiben is láttam egy 10-12 éves lányt, aki úgy nézett, mintha belém szeretett volna, simogatta a haját,a hogy meglátott és mélyen a szemembe nézett, amikor egymás mellett mentünk el. Felnőtt vagyok és 22 éves, de elgondolkozatott, hogy ilyen létezhet-e vagy csak képzelődtem, de a cikk szerint valóban van ilyen. Ezek szerint nagy eséllyel unokatesóm lányának is bejöttem, amikor ő 8 éves lehetett én meg 17 kb. Kicsit ijesztő és bizarr dolog ez.



#kislány #Teleiofil
2012. okt. 9. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, a kislányok mindenkiben szerelmesek. justin bieber-be, a tanár bácsiba, a szomszéd fiúba....mindenkibe!

nem bizarr, nem ijesztő, addig, amíg nem él ezzel vissza valaki!

viselkedj ezekkel a kislányokkal ugyanúgy, mintha nem történt volna semmi.

2012. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon gyakori jelenség.

Sokszor az apakomplexussal függhet össze...

2012. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

semmi köze az apakomlexushoz

én is ilyen voltam


titkon szerelmes és érdekes, már akkor ki volt alakulva bennem, hogy milyen típusba és kik az etalonok(fekete haj, kreol bőr, esetleg kék szem, vagy macskaszemű pasik). és ez meg is maradt bennem azóta is a mai napig, csak éppen a saját korosztályomból!

2012. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy sokszor, nem azt, hogy minden esetben... A kérdésre kell válaszolni, nem mások válaszára...
2012. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kérdésre az lett volna a válaszom, ami azt hittem simán lejön a válaszomból, hogy szerintem ez természetes dolog és nem ijesztő, meg bizarr, és valószínű mindenki találkozott már ilyennel, csak nem tud róla, hogy mit gondolt róla a kislány.
2012. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és a "semmi köze"nálam azzal egyenlő, hogy a "sokszor" az óriási túlzás
2012. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!