Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, bennetek valóban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bennetek valóban az kelt vonzalmat, ha bizonyos mértékig játssza egy férfi az elfoglalt, elérhetetlent?

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy az olyan nőknél, akikre sokan nyomulnak, jó ha az elején még pl. nem hívom fel a megbeszéltkor, hanem csak másnap, meg ilyenek, tehát kicsit kiszámíthatatlan vagyok.

Vagy megvárom, hogy ő hívjon, mert ha érdeklem úgyis felhív.

Sokak szerint ez erősíti a vonzódást, mert érezteti, hogy csak úgy nem kaphat meg bárki, de nekem ebből az jönne le, hogy a srác nem érdeklődik igazán irántam, meg nem megbízható.

Bár nem vagyok nő, nem tudom.

Ti hogy látjátok?


2012. okt. 10. 12:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Bennem ez inkább kiábrándultságot szülne, mivel az jönne le, hogy egyáltalán nem érdeklem ...!

A pasi dolga, hogy meghódítsa a csajt és nem pedig fordítva ...!

19/L

2012. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Tehát ezek szerint ha egy nőnek tetszik egy férfi viszont ez fordítva nem igaz akkor is a férfi dolga a hódítás kedves #1?
2012. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Kihívást jelenthet, értékesnek tűnhet a partner, ellenben a ráakaszkodóssal, túl-függővel.


De ez mindkét nemre igaz. Tehát a férfiakat is ez vonzza a nőkben. És egyik nemből se igaz mindenkire. Sok tényező függvénye.

2012. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

2. Nem, ha nem tetszem valakinek, akkor nem foglalkozom vele akkor sem, ha nekem tetszik (lemondok róla).


Vagy: elkezdem "játszani" az elérhetetlent, és rögtön vonzódni kezd hozzám. De mivel ez ua. mint az első ("nem érdekel"), így játszanom se kell. :)

2012. okt. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Elég nehéz lenyelnem amit most írtál...Szerintem nem gondoltad ezt te át.
2012. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
nem kelt vonzalmat.. meg kulonben sem fogok en egy pasi utan sem futni;)
2012. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk az attól is függ, milyen kapcsolatban álltok. Volt e már randitok, vagy most ismerkedtek, vagy mire fel várod, hogy ő hívjon. Egyébként, ha én nőként adtam jelét, hogy érdekel a pasi, és ő utána nem hív, akkor abszolút nem fog érdekelni a továbbiakban, tehát tuti nem fogom hívni.
2012. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"Tehát ezek szerint ha egy nőnek tetszik egy férfi viszont ez fordítva nem igaz akkor is a férfi dolga a hódítás kedves #1?"


Erre válaszoltam, bár nem tőlem kérdezted.

Ilyenkor egyik dolga sem. Tehát, nem várom ilyen esetben a férfitől, hogy jöjjön utánam. Elfogadom, ha nem tetszem valakinek.


Viszont, mivel nem futok senki után, ezért valami fura módon sok embernek vonzó leszek.

Egy bizonyos ismeretségi szint után azok számára is, akiknek úgymond nem voltam az "esete". :)

2012. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

"Vagy megvárom, hogy ő hívjon, mert ha érdeklem úgyis felhív."


Igen, ezt kihagytam. Akkora "kihívást" egyetlen pasi sem jelenthet, hogy én hívjam fel.


Legfeljebb akkorát, hogy többször veszem fel neki a telefont, mint másoknak. :)

2012. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Tehát ezek szerint ha van egy félszemű kopasz AIDS-es nő és nem mutat érdeklődést senki iránt akkor rögtön minden férfi az ő lábai előtt fog heverni?
2012. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!