Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha van egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha van egy bizonyos kialakult zsáneretek, abbol nincs kitekintgetés?

Figyelt kérdés
Pl. ha a a fekete hajú barna szemű fiúk a kedvenceitek akkor egy szőke kékszemű szóba sem jöhet?
2012. jún. 6. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne!


Én nem bírom a szőke srácokat kék szemmel, most mégis egy ilyen férfi fájdítja a szívemet.


23/N

2012. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De. Szóba jöhet, ha úgy összességében tetszik. 24/L
2012. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attólmég, hogy van egy ideálom, ami jobban bejön a többinél, nem zárom ki a többieket, csak mert máshogy néznek ki. ha megtenném, lehet, hogy egy csomó fantasztikus emberről, és izgi kelendról maradnék le, amit velük élnék át. nem szabad ilyet csinálni, mindenkinek kell esélyt adni. nekem például a sötéthajú srácok jönnek be leginkább, ettől függetlenül, már volt olyan pasim, aki szőke volt, és vele voltam együtt a legtovább :)
2012. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

XD ez hülyeség

Pl a barátomnak köze sincs az "ideális fiúhoz", de valahogy mégis jobban tetszik mint a "tökéletes fiú" akit kialakítottam :D

És nem is a kinézetéért szeretem (bár nekem az is tetszik pedig sokak szerint nem helyes...) hanem azért mert személyiségre, olyan mint én és tök jól megértjük egymást.

2012. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem csak azokra vagyunk hajlandóak felfigyelni akik ÚGY néznek ki. Pl. nekem a sötét v barna kicsit hullámos haj jön be világos szemmel de már volt olyan nem is egyszer h szőke srácoktól is elgyengült a térdem
2012. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van kitekintgetés:)nekem az ideálom barna hajú barna szemű és kreol bőrű (ráadásul a barátom kb így néz ki:D) de elég szélsőséges vagyok mert nagyon tetszenek a szőke kék szemű fiúk is
2012. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!