Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első lesz randim HELP?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első lesz randim HELP?! Vélemények tapasztalatokat is kérek ha lehet

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tudni? Hány éves vagy?
2012. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
életed első randija vagy csak azzal a bizonyos személlyel lesz az első? lány vagy vagy fiú??
2012. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 15 és az életem legeslegelső randija lesz ez :) Mindent szeretnék tudni ,Amit csak lehet
2012. okt. 10. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
add önmagad, ha érdekel a fiú, adj kis jeleket (mosoly, megdícséred valamijét stb)
2012. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen add önmagad mosolyogj sokat azt szeretik a pasik :) és ne izgulj vagy legalább ne mutasd hogy izgulsz minden jó lesz reméljük:))
2012. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek...megfogadom a tanácsaitokat :)
2012. okt. 10. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én tanácsaim:

-add önmagad

-ne görcsölj túl sokat azon, hogy fog alakulni, mert az rányomhatja a bélyegét a hangulatra is (nálam jól sült el, de azért az zavaró volt, hogy percenként azon kattogott az agyam, hogy bejövök-e neki)... és finoman jelezni, érintésekkel stb. nyugodtan lehet, hogy bejössz neki, de ha már túl sok, az taszító tud lenni

-gondolom, már megvan a helyszín, de ha még nincs, akkor lehetőleg ne mozi legyen, vagy ha igen, előtte menjetek el vhova, mondjuk teázóba, gyorsétterembe, ahol tudtok beszélgetni is, vagy sétálni

-legyen kényelmes a cuccod, ne csak csini (pl. nem tudod, fogtok-e sétálni és mennyit, így lehet, hogy egy laposabb cipő jobb választás), és passzoljon az időjáráshoz

-beszélgetésben találd meg az arany középutat: kérdezgesd őt, reagálj, de te is beszélj... az sem jó, ha be nem áll a szád, és nem hagyod szóhoz jutni, de az sem, ha nem mersz megszólalni

-ha ebédes/vacsis randiról van szó, érdemes olyan ételt választani, ami kevésbé maszatolódik (pl. paradicsomos szószos tésztát lehetőleg ne), mert fene tudja, hova megy a szósz :D. Erős színű, nem érintésálló rúzst sem érdemes, mert nyomot hagyhat a poháron stb.

-sminket csak természetesen (mert mégiscsak azt mutatja, hogy mered előtte természetesebben is vállalnod az arcod), lehetőleg mellőzzük a nagyon maszatolódós rúzsokat és a ragacsos szájfényeket

-vannak témák, amikről nem illik beszélni (gondolom, te is tisztában vagy ezzel, de ismerősöktől hallottam elég meredek sztorikat... betegségekről részletesen, kinek kije mennyit keres stb., ilyenekről ne...)

2012. okt. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SeoToX ***** válasza:

Már előttem leírták a többiek :D


Megkérdezhetném a neved? :)

2012. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a részletes tanácsot sokat segített :)

Nikkamikka :)

2012. okt. 10. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!