Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pécsett melyik szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsett melyik szórakozóhelyen vannak normális lányok?

Figyelt kérdés
Elegem van a sok felszínes, könnyűvérű p*csából...akikhez kedves vagyok, figyelmes...de hamar átvernek...stb...sulimba nem akarok ismerkedni, diszkók kilőve (elvből be se lépek)...hol vannak értelmes, normális lányok? Már 5letem sincs :S 19f
2012. okt. 10. 20:36
1 2
 1/12 moslekosvodor ***** válasza:
szerintem ne szórakozóhelyen ismerkedj hanem a már lányismerőseid között azzal sokkal többre mész. De ha dugni akarsz akkor menj az univba ott elvileg elég olcsón adják magukat
2012. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem dugni...tudom hogy mindenki ezt mondja itt, de én alapból jófiú vagyok...rengeteg lány barát van, de tőlük nem is akarok többet...keresem az igazit, és nincs köztük...ezt tudom...
2012. okt. 10. 20:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Az értelmes, normális lányokat hiába keresed, mind foglaltak.
2012. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lány kolesz :D
2012. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kezdek én is attól félni hogy foglaltak...de az még a jobb eset...mert félek, h az a kedves, aranyos, és elég értelmes csaj akiről álmodok nem létezik...külsőre kifejezetten az aranyost szeretem, a "bombázókat" akik után 20an futnak..utálom xD sajna ahogy észrevettem ilyenekből hiány van...
2012. okt. 10. 20:45
 6/12 moslekosvodor ***** válasza:
mennyire ismered jól a lányismerőseidet? volt már olyan például h valamikor egy italozós buli hajnali órájában elbeszélgettetek kettesben akár órányit? mert ha nem akkor nem tudhatod mit gondolnak, én ilyen helyzetekben ismertem meg pár lányismerősömet igazán mivel ha kedvesen elbeszélgetsz velük és részegek kicsit akkor eléggé sok mindent kifecsegnek
2012. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hagyjuk a lány ismerősöket...ők inkább tabuk :) am ált nagyon jól ismerem őket, és biztosan tudom hogy 1iküket se tudnám eléggé szeretni :)
2012. okt. 10. 20:48
 8/12 moslekosvodor ***** válasza:
hát akkor nincsenek túl jó lány ismerőseid. na de mi van a lányismerőseid lányismerőseivel? mondd meg nekik h melyik ismerősük tetszik és h játsszon kerítőt - egy összejövetel erejéig
2012. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Basszus annyi jó "kocsma" van Pécsen, ahol esténként összeülnek a fiatalok beszélgetni, iszogatni. Én az előző kettő barátnőmet, pont ilyen helyeken ismertem meg.
2012. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát...dirty, hokedli ment gyakran :) mostanában a sufnit és a blöfföt akarom kipróbálni, csak nem épp olcsó helyek :)
2012. okt. 11. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!