Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha tetszik nektek egy csaj és a szórakozóhelyen le is szólítjátok hogy lehet az hogy nem nyomultok?

Figyelt kérdés
Nyilván most ez csak feltételezés tudom, hogy rengetek rámenős pasi van.De odajött hozzám egy srác akit a fősuliról látásból ismerek, a tudtomra hozta hogy tetszek neki de mégse nyomult,beszéltünk 5 mondatot utána meg eltűnt...
2012. okt. 1. 22:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Én ezt nem igazán tudom hová tenni.
2012. okt. 1. 22:51
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kiszaladt hányni.
2012. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
lehet valami olyan tudat alatti jelet adtál neki, hogy nem bejövős a szitu neked...
2012. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Első :DDD


Nem, nem adtam neki olyan jelet ez biztos, sőt :)

2012. okt. 1. 22:53
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet megijedt hogy ma este megdugják
2012. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen nem ismerkedek.Szóval nem szólítom le.De ott úgysincs olyan lány aki érdekelne.
2012. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szóval ha tetszik egy lány neked és néha eljár szórakozni az már nem is fog érdekelni ?:P
2012. okt. 1. 23:23
 8/18 anonim ***** válasza:
De,csak nem a szórakozóhelyen.Bár ha nagyon akar ismerkedhet,csak akkor várja meg a reggelt,mert én 3 korsó sör után valószínűleg a nevemet se tudnám.
2012. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy az 5 mondat alatt látott vagy érzett rajtad bármit, ami neki nagyon nem jött be.

Ha ilyesmi másoknál is előfordult már, gyanakodj erre.


Lehet, hogy zavarba jött, beijedt, és ezért lépett le.

2012. okt. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tudjuk hogy a nők válogatnak, a csávoknak is elege van a 222-ik elutasítás után, ezekből a szitukból.

Egy tanács a nőknek: ha vmi gyerek veszi a fáradtságot és nem kis kockázatot és odamegy hozzátok full ismeretlenül és neked is bejön, ne csináld azt a hülyeséget, hogy "érted már pedig meg kell küzdeni" és csak passzivan válaszolgatsz neki. EZT NE!

Ha oda megy hozzád vki és bejön neked a csávo megtette az első lépést, a másodikat neked kell. Pl mond neki, hogy menjetek félre beszélgetni(vagy d.gni :))))) ) ha akarsz tőle vmit.


Nah ez nem vicc.

((Vagy félre hívod és lecilázod ebbe se lehet semmi rossz :DDD), najo az első felét komolyan gondoltam a hszm-emnek de ezt nem bírtam kihagyni )


Szóval kedves kérdező legközelebb így cselekedj és nem uszik el a lehetőség.


Oksa ?:)

2012. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!