Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mégis mit kéne tennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mégis mit kéne tennem, hogy végre egyikőtök belém tudjon szeretni, mi a sikeres fiúk titka, akik minden lánynak bejönnek szinte, pedig semmit sem tesznek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 22:47
 1/9 anonim válasza:
Ismerkedj lazán ,légy határozott, ne add ki magad teljesen, kicsit szívasd a lányokat és majd oda lesznek érted. Vagy ne csinálj semmit azon kívül, hogy egy BMW-vel beállsz a diszkó elé. :)
2012. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ne szivasd a lányokat. A kisugárzáson múlik minden.
2012. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De szivasd őket kicsit,de csak okosan,és viccesen és légy határozott.
2012. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

önbizalom,határozottság,jó kiállás,és a legfontosabb: intelligencia.

anélkül sokra nem mész ( az értelmesebb csajoknál)

2012. okt. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan srac, aki MINDEN lanynak bejon. Am meg honnan tudod, hogy aki lany beled szeret, azt te tudnad e szeretni? Vagy neked mar mindegy csak legyen valaki? Na ezt a hozzaallast kell elhagyni surgosen.
2012. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szívatás alatt semmi komoly dolgot nem kell érteni, hanem vicces apróságokat, amik miatt egyetlen normális lány sem haragszik meg, 8inkább nevet egy hatalmasat.Pl.:

"Tök jó! Tudtál róla, hogy mozog az orrod, miközben beszélsz?"


Vagy elkezded utánozni a gesztusait, szokásait: te is elkezded csavargatni a hajadat, elhúzod a szádat, ahogyan ő is tenné.


És az is nagyon jó, ha a tipikus női mondataikat, amiket máskor ők vágnak hozzánk, azokkal operálsz ellenük, lásd például előtte már megnevettetted, erre ő megmarkolja a válladat/megbokszolja, erre te


Vállmarkolásra: "Mi ez na bizalmaskodás? Ilyen könnyen nem kapsz meg!"

2012. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem először magadnak akarj megfelelni,ne a csajoknak.ez az első lépés.utána sugárzik az önbizalom,és minden oké
2012. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan azért nincs,hogy semmit sem tesznek. Azok,akik zsánerfélék, azok igenis megdolgoztak érte, vagy szerencsések, illetve jó családból származnak, de a lényeg, ezek felé a nők nyitnak, ilyen téren én is kb. szerencsés vagyok. De a lényeg, tenni akkor is tudni kell érte. olyan nincs ,hogy menő vagy, és rögtön ezért a nyakadba ugrik a nő. Olyan van, hogy ilyenkor nyit feléd, hajlik a dolgra, jelez, de ha te ennek ellenére nem tudsz vele jófej lenni, nem tudsz társalogni vele, határozatlan vagy, akkor semmit nem ér az egész menőséged. Én ezt tapasztaltam. Csak annak jár punci ,aki ha van rá lehetősége, oda is tud nyúlni érte,hogy elvegye, ezért pedig tenni kell, ekkor is kell sajnos udvarolni. Ez a szomorú. Az a nyomorult udvarlás, az ne lenne!
2012. okt. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem a normális lányoknak az okos, aranyos és vicces srácok jönnek be. legyél kedves, bókolj, kérd ki a véleményét. nálam ez a tuti... :DD
2012. okt. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!