Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik, nem tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, nem tudom, mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Van egy nálam egy évvel idősebb srác. Nagyon bejön, a kinézete, a stílusa, mindene. Csak az a baj vele, hogy eléggé flegma, és mindig viccel, nem romantikus alkat. Így elég nehéz megállapítani az érzéseit. Viszont beszéltünk (igaz, csak 2x) facebookon, és a múltkor volt a gólyabálom, és akkor is ott volt, és úgy vettem észre, hogy engem nézett, meg a barátnőim is mondák, hogy amikor nem figyeltem, engem nézett, de nem vagyok benne biztos, és lehet, hogy ezt a barátnőim csak azért mondták, hogy felvidítsanak. Mindegy, de a lényeg, hogy nem tudom, ő mit érez, de nekem nagyon bejön. Az ilyen fajta fiúkat hogy lehet elcsábítani? És Mit tegyek, mert így, hogy csak most mentem a suliba, nem akarok egyből barátot mert mindenki "k*rvának" fog titulálni, amiért egyből összejöttem valakivel. Szerintetek? És mit tegyek, hogy lássa, tetszik nekem, és hogyan derítsem ki, én tetszem-e neki?
2012. okt. 13. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
jajj istenem jajj istenem most mi legyen?? jajj itt a világvége, jajjjjj most mit tegyek menjek mondjak maradjak, jaaaaaajjjjjjj
2012. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz Te :)
2012. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lánynak kezdeményezni gáz, bár én is ilyen helyzetben vagyok...18/L
2012. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én lehet,tudok neked segíteni. Ugyanis én is pont egy ilyen flegma,mindig poénkodó,típusú fiú vagyok,és arra a kérdésre most rögtön meg tudom adni a választ,h h lehet egy ilyet mint én "meghódítani"...-SEHOGY!

Én azért vagyok ilyen flegma mert erős vadászösztönnel rendelkezem,nem érem be akárkivel. Kiszemelek egy lányt,és meghódítom,szeretem ha nem adja magát könnyen,de azért látom rajta,h ő is érez valamit. Szóval,az egyetlen esélyed,ha ő kinézett magának...Ezt könnyedén kiderítheted. Szemezz vele! Valahogy beszélgessetek! Majd mosolyogj rá,ha viszonozza a szemezést,vagy mosolyog,jó jel,akkor előbb utóbb lépni fog feléd. Én legalábbis még pillantásokkal se hülyítek senkit,csak azzal csinálom,aki tetszik. Aki nem érdekel,azt egyszerűen nem veszem észre. Nah,remélem segítettem.

2012. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!