Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hazudnak a lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a lányok/nők, mint a vízfolyás?

Figyelt kérdés

Azt állítják az átlagos f@rok elég, sőt sok nekik, holott jót nevetnek rajta... 15-17 is csak átlagos nekik..futottak kategória...és 18 a minimum.

175-180 cm magasság alatt nem létezik számukra hímnemű egyed...nem hogy férfi..16X-as magasságon jót derülnek

A belső alatt a pénztárcád belese érdekli legfeljebb.

Úgy gondolom a mai lányok és nők(16-28) nagyon el vannak szállva maguktól, irreálisan magas elvárásaik vannak.

Ha a csillagokat lehozod nekik az égről az sem elég.

Közben pedig maguk a csajok abszolút semmit nem adnak a kapcsolatba,(legtöbbször még jómódúnak se mondanám, de baj van olykor az alakjukkal a ruházkodásukkal a modorukkal(tapló paraszt kategória) sokuk iszik, cigizik is, szóval elvárásaik csak másokkal szemben van.

Minél többet próbálok normális csajt szerezni, annál több kudarc és keserű rádöbbenés ér, pedig abszolút nem a alja ribanc kategóriát keresem, és még így is ez a tapasztalat.



2012. okt. 14. 14:19
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
8 as jól mondod, csak a külsőre mennek. Igaza van a kérdezőnek. Már annyira válogazhatnak, hogy csak a tökéletes pasi kell nekik külső alapján.
2012. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
81%

14:35 Ha egyáltalán ennyit írnak, akkor már szerencsés vagy. Aki nem néz ki jól, annak egyáltalán nem válaszolnak semmit, sztem még el se olvassák, amit írunk.

14:37 És aki alacsony, meg ronda a feje, az mit csináljon? Mellesleg ezzel elismerted, h a nőknek a külső a lényeg.

2012. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
40%

igen a külső is számít és jó lenne ha elfogadnátok és ezért nem minket hibáztattok.

Ha ti csúnyák vagytok akkor ez van..Amin nem tudtok változtatni azon nem kell görcsölni.

Viszont nem minden a külső.Ha mellé ilyen kisebbségi komplexusod van,és folyton itt sírtok akkor kinek kelletek?

Nem a külsőtökkel hanem a viselkedésetekkel űztök el minden nőt.

A külsőn lehet korrigálni,pl hogy követed a divatot,(deugye azt sem akarjátok) vagy divatos hajat vágattok(de ugye az a "páwáknak" való és ti többnek érzitek magatokat náluk) és divatos ruhákban járni (erre meg az a duma hogy nincs pénzem rá...

aha a turkálóban is lehet kifogni jó ruhákat)

Ez mind csak ürügy hogy a nőket lehessen mocskolni és magatokat állítsátok be az álldozatnak.De elárulok nektek valamit.

Nem a világ a hibás hanem ti

Ti magatoknak gerjesztitek a problémákat ezen a oldalon az ilyen kérdésekkel,és a való életben azzal hogy nulla önbizalmatok van.

Ha hozzám egy hozzátok hasonló férfi odajönne én is elhúznék onnan.

Ezeken kéne elgondolkodni és nem sírni mert így soha nem lesz se feleségetek,se családotok.

2012. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Vártam már, hogy valaki ma is feltegyen egy ilyen kérdést...


Tudod, Kedves Kérdező, igazad van. Mi nők, csak amolyan selejtes, másodlagos lények vagyunk, arra jók csupán, hogy kielégítsük szexuális vágyaitokat. Erre használjatok minket, semmi másra!!!


Tudod, nekünk nem is kell olyan pasi, akinek nincs minimum 19 cm-es farka, mert érted, azzal mit kezdjünk? Meg azt se szeretjük, ha 170 centi alatt vagy, mert csak egy magas férfire lehet felnézni, ilyen kis törpékkel nem kezdünk. Ha csúnya vagy...huhh, érted, akkor meg egyenesen szóba sem jöhetsz. A csúnya fiúk kizárva, sosem lesz barátnőjük, mert mi csakis kizárólag a Brad Pitt-típusú pasikra bukunk, ugyanis felszínes emberek vagyunk, és igenis a külső az elsődleges szempont párválasztásnál. Nem baj, ha az illető bunkó, csak jóképű legyen és úgy megdugjon minket a 20 centis farkával, hogy taknyom-nyálam egybefolyjon tőle!

Na jó, abban az esetben, ha elég gazdag vagy, hogy minél több ruhát vegyél nekünk és cipeld ide-oda a fenekünk, talán elnézzük neked ezeket a dolgokat, mert a pénzéhség legyőz minket, de másképp ne is várj kegyelmet.


Érted, én is azért vagyok a munkanélküli barátommal, aki be sem jött nekem ismertségünk elején, mert pszichés problémáim vannak, és mint egy tisztelt, hozzád hasonlóan sipítozó férfitársunk megmondta, hogy mivel nem a pénzéért vagy a kinézetéért vagyok vele, ezért valószínűleg ez nem is szerelem, csak bebeszélem magamnak, hogy érzek iránta valamit.

Illetve - a világban élő 3 milliárd férfi közül -, minden kisfarkú, alacsony, csúnyácska, szegény, vagy épp ezek kombinációját ötvöző férfinak is csak pszichés problémákkal rendelkező nője van/lehet, hisz amai magas elvárásokkal ki másnak kellenének? Az, hogy rengeteg ilyen embernek van mégis csaja, ismét csak azt bizonyítja, hogy velünk van a baj, nem a siránkozó 30 éves szüzekkel.

2012. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
36%

"igen a külső is számít és jó lenne ha elfogadnátok és ezért nem minket hibáztattok."


13-as. Na mégegy nő aki a külsőre megy. De akkor minek ez a duma hogy a belső értékek számítanak? Remélem kifogsz egy szépfiút aki minden nap jól elver és elherdálja a pénzed és agyonra csal

2012. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
34%

istenem mekkora hülye vagy.

Azt mondtam hogy igen számít DE NEM CSAK AZ!

mért kell kiforgatni a szavaimat???

Ezzel is most direkt idegeled magad hogy bizonyíthasd mennyire igazad van.

2012. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
42%

nem a külsőre megyek te idióta.De igenis számít hogy néz ki

És minden nőnek.

Mért te összejönnél egy ronda,kapafogú,büdös dagadt,bandzsa,igénytelen piszkos,gombás nővel?

Ennyire ne legyél már hülye.Nem kell kiforgatni a szavaimat.

Amúgy megint lelettem pontozva mikor az igazat mondom.....

gratulálok.

2012. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Persze, hazudozok és minden ismerkedés kezdetén lerántom róla az alsónadrágját, hogy vajon mekkora farka van.
2012. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Miért, ti férfiak, kihez mentek oda előbb egy buliban?

Angelina Jolie-hoz vagy Betty, a csúnya lányhoz?

Ha választani kellene, hogy nézzen ki a csajotok, ki mellett tennétek le a voksotokat?

Angelina vagy Betty?

Ki után fordultok meg az utcán a barátaitokkal?

Angelina vagy Betty?

Hogyha mind a két nőt bepróbálkozik nálatok, kit hívtok el inkább randira?

Angelina vagy Betty?

Ha úgy gondoljátok, hogy mostantól spontán ismerkedni fogtok, kiknél próbálkoztok majd be?

Az Angelináknál vagy a Bettyknél?



Végeredmény: azért, mert mi nem picsogunk itt naphosszat arról, hogy a férfiaknak bezzeg csak a nagymellű, kerek popsijú playmatemodellek kellenek, még nem azt jelenti, hogy nem ezt tapasztaljuk. Mert amúgy igen.

Amíg csúnya, gebe, szemüveges, rosszul öltözött kamaszlány voltam, sok barátom volt, de 17 év alatt 12 pasi próbálkozott be nálam. Miután megszépültem és modellkedni kezdtem, azóta már fejben tartani sem tudom, hány pasinak kellett nemet mondanom.

2012. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

"Tudod, nekünk nem is kell olyan pasi, akinek nincs minimum 19 cm-es farka, mert érted, azzal mit kezdjünk? Meg azt se szeretjük, ha 170 centi alatt vagy, mert csak egy magas férfire lehet felnézni, ilyen kis törpékkel nem kezdünk. Ha csúnya vagy...huhh, érted, akkor meg egyenesen szóba sem jöhetsz. A csúnya fiúk kizárva, sosem lesz barátnőjük, mert mi csakis kizárólag a Brad Pitt-típusú pasikra bukunk, ugyanis felszínes emberek vagyunk, és igenis a külső az elsődleges szempont párválasztásnál. Nem baj, ha az illető bunkó, csak jóképű legyen és úgy megdugjon minket a 20 centis farkával, hogy taknyom-nyálam egybefolyjon tőle!

Na jó, abban az esetben, ha elég gazdag vagy, hogy minél több ruhát vegyél nekünk és cipeld ide-oda a fenekünk, talán elnézzük neked ezeket a dolgokat, mert a pénzéhség legyőz minket, de másképp ne is várj kegyelmet."

Legalább írtál vmi igazat, még ha csak iróniának szántad is.


"Amíg csúnya, gebe, szemüveges, rosszul öltözött kamaszlány voltam, sok barátom volt, de 17 év alatt 12 pasi próbálkozott be nálam."

És szted egy csúnya, gebe, szemüveges srácnak hány nője van, hányan próbálkoznak nála, hányan fogadják pozitívan a próbálkozását? Elárulom: 0, azaz nulla!

2012. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!