Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha végignézni az ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha végignézni az ember a love.hu n és pl a andivonal.hu n akkor miért azt tapasztalja, hogy a szimplán csak középiskolát végzett NOK adatlapjan mellett is ott van, hogy diplomás pasit akar?

Figyelt kérdés
Ma regiztem és 89 lányt néztem meg a randivonalon. Ezek 19 és 30 közöttiek. Én 28 vagyok. A 89 bol 73 mellett volt az, hogy diplomás pasit akar. De a 89 lanybol csak 46 nak, tehát durván a felének volt diplomája. Miért ilyen magas az igény?
2012. okt. 14. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért hogy fel tudjon nézni a pasira, nem árt ha a pasi az okosabb, képzettebb.
2012. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

gondolom sokan az álom pasi, ideál pasi adatit adják meg, hogy milyen legyen

aztán kérdés, hogy kivel jönnek össze valójában

2012. okt. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert rengeteg a diplomás, és pontosan nem tudom hogy működik ez az oldal, de miért zárná ki őket?
2012. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak azert furcsa ez, mert ha ok nem egy hudenagy okos lanyok, diplomások stb, akkor miért varjak el a pasitol? Valamit valamiért nem? Ahhoz nekik is tenni kellene valamit, tisztelet. A kivételnek. De ha minden lány fel akar nézni a pasijara, és mivel a legtobb pasi nem diplomás nalunk (sokkal tobb a diplomás nő magyarhonban) akkor ez hova vezet? Szingli pasik ezreihez?
2012. okt. 14. 18:13
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy nem zárja ki oket, hanem alap feltételnek állítja be.
2012. okt. 14. 18:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, akkor passz.

Előbb utóbb úgyis párra lelnek.

2012. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tévedsz kérdező, a nőnek semmit nem kell tenni.Mindig is úgy volt, hogy a pasi az okosabb, ez alap elvárás.
2012. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy újabb diploma vs. diploma nélkül provokatív kérdés..


De gondolom ezt akarod hallani: Minden nő csak a pénzt akarja, a külsőségekre megy és lenézik azt, akinek nincs diplomája, mert ennyire szemetek.

2012. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyanról még sosem hallottál, hogy v.ki NEM ENGEDHETI MEG MAGÁNAK az egyetemet/főiskolát (és a mostani "fantasztikus" továbbfejlesztéseknek köszönhetően még több ilyen ember lesz)...


Amúgy, nagyon sok hazug és nagyravágyó ember van a világon, a társkereső oldalakon meg mindenki fényezi magát.

2012. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a nem engedheti meg magának duma úgy hülyeség, ahogy van.

Államilag finanszírozott a képzés, emellett a rossz szociális helyzetben lévőknek jár havonta pénz, plusz jár a bursa, ami már bőven fut egy havi ellátást. Akkor még nem beszéltem a tanulmányi,köztársasági ösztöndíjról, na meg az egyetem melletti munkáról sem.


Szóval egy baromság, hogy valakinek erre nem futja. Nekem volt olyan csoporttársam anno, aki havi 120 000 Ft-ot kapott a tanulmányááért és a szoc. helyzetéért úgy, hogy nem dolgozott.

2012. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!