Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan, hogy diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy diplomás meleg társkereső?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok, de elegem van a sok idióta b...ból, én is diplomás vagyok és műveltségben, értelmi szintben hozzám hasonló társat szeretnék. A neten pedig csak olyan diplomás társkeresőt találtam, ahol csak heteroszexuálisok kerestek párt maguknak.


25/F



2012. okt. 13. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nincs.

Sima társkeresőn ha kiírnád, hogy csak diplomás érdekel?

2012. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen diplomád van?
2012. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Közgazdász
2012. okt. 13. 21:05
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy még valaki rendelkezik diplomával, ugyan úgy lehet egy idióta, paraszt, senkiházi b*zi, mint bárki más! Az csak egy papír, amivel eltud helyezkedni az ember, semmi másra nem jó. Sőt, nagyon sok olyan ember van, aki csak 8 általánnossal rendekezik, és még is több esze van, mint egy diplomásnak. A műveltséget és az illemet nem lehet megtanulni, ezek az emberi lénynek tulajdonságai.


21/F

2012. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Jó, persze meglehet tanulni, de aki alapból egy "paraszt", az soha sem fog megváltozni.
2012. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom hova jártál de én mint szintúgy m közgazdász mondom:D,hogy azért van jó pár "érdekes" figura egyetemen is,csatlakozva az előttem szólokhoz.(a stílus,személyiség,érdeklődési kör az más kérdés) Legegyszerűbb az adatlapodon ezt feltüntetned,jobbat nem tudok,habár utálok társkeresőn ismerkedni.

Amúgy merre vagy található?:D

23/F

2012. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Azért a 4. válasz ütött, most nem azért :D
2012. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi lennék


24/n

2012. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én normális vagyok (nagyjából konzervatív neveltetésben részesültem), igaz diplomám még nincs, de valószínűleg lesz.

19/F

2012. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Azt hittem legalább valami mérnök vagy, aki ért is valamihez.

Közgazdász pff...

2012. okt. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!