Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy srác volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác volt osztálytársam és MSN-en dumálunk folyton. Nagyon szerelmes vagyok belé és azt mondta hogy én is tetszem neki. Én szeretnék vele járni de nem merem megkérdezni mivel kicsit félénk vagyok.

Figyelt kérdés
És ha randiznánk szerintetek megcsókoljam? vagy várjak amíg ő lép?? Megkérdezzem tőle én hogy járna e velem? Vagy inkább várjak? 13/L
2009. aug. 7. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

13 évesen "nagyon szerelmes vagyok belé"??!! Talán csak azt hiszed, aranyom.

Azért figyelj arra, hogy ne ugorj vele rögtön az ágyba, de ott már úgyis észre veszed, ha kezdeményezni akar...

Már bocs, de ez egy vicc. Ez a divat manapság, vagy a szüleid rontottak el valamit?

2009. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem találkozzatok,igyatok egy kávét mondjuk Mekiben,mozizás egy kissé félelmetes pl HP filmre és ugyis kialakul....:) Sok sikert.
2009. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha Ő nem lép, hívd el valahova te, de ha találkoztok, csók terén ne te kezdeményezz, próbáld tudatni vele finoman, hogy akarsz valamit, aztán csak megtörténik..
2009. aug. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. kommentezőnek: nem akarok vele ágyba bújni


a többieknek köszönöm szépen és várom a többi válaszokat is

2009. aug. 7. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok tul öreg vagy a mai fiatalságnak nincs türelme ? :(

kedves kérdező kisaszony

mindig a fiunak kell kezdeményezni

ha nem vesz észre

vetesd észre magad

ha türelmetlen vagy az a te bajod

2009. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

1. MSN-en sokat dumáltok. Ebből adódóan vmi problémád akad avagy egy mondava csinált indok amiért találkozzatok. személyes beszélgetés mindig jobb a személytelen virtuális dolgokonál.

2. Nyugodtan megkérdezheted a véleményét arról a ruhát amit hordasz vagy bármelyik filmről. (te tudod mit szeret)

3. Mindig a fiú kezdeményezz.nagyon ritka és kirívó esetekbe talán a lány,ha a fiú olyan vak,hogy nem veszi észre a szimpatizáló jeleket.

4. megcsókolni ne csókold,ha ő nem akarja. járást mindenféleképpen ne te kérdezd,talán célozz rá ha túlestetek az össze melegésdi holt ponton. pl: "nos mi legyen"

20/F

2009. aug. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Én nem bánom ha a csaj kezdeményez mert bírom ha nyomulnak...De a te esetedben az előttem szólóhoz csatlakoznék.Utalj rá hogy nem közömbös számodra.A csókot mindenféleképpen neki kell kezdeményeznie!!!!!
2009. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
én szeretem,ha a csaj kezdeményez.de ez én vagyok.bár,ha akarod megbeszélhetjük msn-en a részleteket...
2009. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó kommentező: te kivagy?? és hogyérted ezt a válaszod???
2009. aug. 9. 16:04
 10/11 anonim válasza:

helo

velem is most ez van egy régi osztálytárs, akit szerettem nagyon de ő engem nem nagyon és hát nem is lett semmi.. most meg ő írt rám h nagyon megbánta.. stb. én se tom milegyen, lehet h még szeretem...

2009. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!