Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy srác volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác volt osztálytársam és MSN-en dumálunk folyton. Nagyon szerelmes vagyok belé és azt mondta hogy én is tetszem neki. Én szeretnék vele járni de nem merem megkérdezni mivel kicsit félénk vagyok.

Figyelt kérdés
És ha randiznánk szerintetek megcsókoljam? vagy várjak amíg ő lép?? Megkérdezzem tőle én hogy járna e velem? Vagy inkább várjak? 13/L
2009. aug. 7. 00:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
sztem találkozzatok és majd el dől sztem nálunk is ez lesz... (előző vagyok) am 15/F
2009. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!