Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyszínre menjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

Milyen helyszínre menjek, ahol remélhetőleg magas lányokkal találkozhatok?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok. Barátnőm jelenleg nincs. Korábban, amikor gimnáziumba jártam, ott voltak felületesnek mondható rövid kapcsolataim csajokkal, de nem voltak hosszúak. Ez azért is volt így, mert gimnáziumban (20 éves korom előtt) én még nem igazán vágytam párkapcsolatra, bármilyen furán hangzik is. Mostanra már elérkezettnek látom az időt, mert egyre jobban érzem, hogy szükségem van egy barátnőre. Jelenleg egyetemre járok és villamosmérnöknek tanulok, ott azonban alig vannak lányok. Ráadásul az egyetem többi karán is műszaki képzések folynak, szóval máshol kell próbálkoznom.


Én közel 190 centi magas vagyok, de még növésben vagyok, szóval szerintem leszek is 190, emellett sportos és izmos alkatú vagyok. Hetente átlagosan 4-szer járok el edzésre, ebből 2 alkalommal kondizni, szóval sokat adok a külsőmre. Ebből kifolyólag én egy magasságban hozzám illő csajt szeretnék. Leginkább a 175 és 182 centi közti csajok tetszenek, csak sajnos ilyen magas lányokat iszonyúan ritkán látok. Nemrég a német nyelvű wikipédiában olvastam, hogy a férfiaknak olyan 6,3%-uk 190 centis, vagy magasabb, a nőknek viszont olyan 9%-uk 175 centis, vagy magasabb. Az adatok Németországra vonatkoznak, de nem nagy különbség van a németek és a magyarok közt. A lényeg, hogy egy 175 centis csaj nekem már több mint kiváló, de azért legyen meg a 175. Amúgy a gimnáziumban volt egy ilyen csaj, aki emellett még nagyon csinos is volt, így hát bejelöltem őt Facebook-on és elkezdtem vele levelezni. Később közölte, hogy neki már van barátja. Egy fél évvel ezután megláttam ezt a csajt a villamoson a barátjával együtt. Csak a barátjával lehetett, mert fogták egymás kezét, aztán iszonyúan rosszul esett, mikor megláttam, hogy a barátja egy kövér pocakos srác volt és a csajnál egy fél fejjel alacsonyabb. Nem, a csaj nem magas sarkúban volt. Egy ideig még ezután is leveleztünk, aztán egyszer csak lepattintott, onnantól kezdve nem is írt nekem vissza többet. Ha egy ilyen srác össze tudott jönni egy ilyen csajjal, nehogy már én ne tudjam ezt összehozni a 190 centim és a sportos alkatom mellett.


Ha valaki tud nekem valamilyen helyet javasolni, ahol magas lányokra bukkanhatnék, vagy bármilyen segítséget adni ezzel kapcsolatban, azt nagyon megköszönném. :)


2012. okt. 14. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kosárlabda meccs, magasugró pálya.
2012. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"...szóval sokat adok a külsőmre. Ebből kifolyólag én egy magasságban hozzám illő csajt szeretnék."


Figyelj, én nem szoktam személyeskedni, de ezek lapján neked nem barátnő kell barátom, hanem kirakatcsaj.


Ha barátnő kéne nem lennének ilyen kikötéseid, társat keresnél, és nem az lenne a fő szempont hogy magas legyen. Ilyen mentalitással nem is fog menni a dolog.

2012. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy valami spéci hely kéne ehhez, rengeteg 170-185 cm magas lány van az utcán és mindenfele a világban.

Amúgy a társkeresők azért jók, mert ott kiszűrheted a nem megfelelő magasságúakat.

2012. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van tobb varosban is magas-tali, aholis a magasabb emberek alkotnak egy egy barati tarsasagot. Ahol en voltam, ott kb 15en voltunk, ebbol 8-10 lany mindig volt.

En 193cm vagyok es ha nem lennek annyira finnyas amennyire az vagyok, akkor boven talaltam volna magamnak itt megfelelo csajt.

2012. okt. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!