Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol keressek párt magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek párt magamnak? Hogyan közeledjek valaki felé hogy ne tűnjön nyomulósnak?

Figyelt kérdés

Milyen társkeresőn vagy hol keressek párt? Tudnátok ajánlani valamit? Hogyan pasizhat egy lány ha hozzá nem közelednek, nem udvarolnak neki a férfiak? Nem vagyok egy nyomulós fajta és véletlenül sem akarok annak tűnni. Mit tegyek? Ti hol találtatok párt magatoknak?

22 éves vagyok


2012. okt. 15. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy hogy nem közelednek feléd?
2012. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rakj ki ide egy képet, rádírnak 30an, nagy számok alapján egy normális.lehet közöttük.
2012. okt. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt a "nem közelednek felém" rész úgy értettem, hogy eddig sokkal nyíltabban közeledtek az emberek. Elkérték a számomat és hasonlók,de manapság semmi ilyesmi nem történik.

Neten még sosem ismerkedtem, kicsit bizalmatlan is vagyok ezzel kapcsolatban,de ha jó társkereső oldalt tudnátok ajánlani, vagy csak tippet adni hogy hol ismerkedjek, azt nagyon megköszönném. Elég csendes és visszahúzódó vagyok és nem vagyok valami dekoratív csaj.

2012. okt. 16. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az mit jelent,hogy nem vagy valami dekoratív? Azt,hogy hogy csúnya vagy?
2012. okt. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!