Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak vicces csajt?

Figyelt kérdés

Nem kell h nagyszájú legyen, csak olyan aki jól reagál a hülye vicceimre, nem csak nevet v ír egy ":D"-t v vmi rövid 1 szavas válasszal reagál.

Olyat aki frappánsan tud válaszolni ha írok neki vmi poénosat. Eddig nagyon kevéssel találkoztam, velük se lett jó vége mert vmi miatt összevesztünk mire összejöttünk volna :S


2012. okt. 15. 23:15
1 2
 1/19 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Ha neked ez számít... De mit vársz mélyebb érzéseket egy ilyen lánytól?
2012. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Mert az ilyen vicces csajok, akik ráadásul még frappánsabbak is, általában kellőképp intelligensek ahhoz, hogy bárkit megkaphassanak maguknak. Aki meg csak hülye vicceket tud nyújtani nekik, valószínűleg nem indul nagy előnnyel.
2012. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jól szoktam indulni, méghozzá nem is kicsit mert választhatnának másik 1000 pasit de mégis velem hülyéskednek, tuti h poénosnak tartanak, de azt nem értem h akk miért kell összeveszni velem pár hét után..?
2012. okt. 15. 23:24
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert pár hét után már fáj a hasuk a sok röhögéstől.
2012. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy idő után azért mást is kell nyújtani a vicceken kívül. Mert addig oké, hogy azzal megnyered őket, de valamivel meg is kell tartani. Az meg inkább hajaz néhány kedves szóra alkalomadtán, semmint egy poénos szösszenetre, amikor épp közli, hogy meghalt a nagymamája.

Vagy szimplán nem tetszel nekik, viccelődni a barátaival is szokott az ember.

2012. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Bókolni is szoktam, csak azt is olyan viccesen, v inkább mondanám egyedinek :) de mindig mondják h ilyet még sose mondtak nekik :)

Bunkó viszont nem vagyok, ha szomorú dolgot közöl akk természetesen megvigasztalom.

2012. okt. 15. 23:41
 7/19 anonim ***** válasza:

Oké, átmentél a teszten.

Igazából szerintem hasonló beállítottságú lehetsz, mint én, a saját szófordulataimat sokkal jobban szeretem alkalmazni egy lánynál, mint valami előre kitalált sablont, vagy valami iszonyat béna, mások által elcsépelt dolgot, és hasonlóképp mókásabb verzióban. Viszont akkor szerintem Te sem vagy egy udvariatlan figura, és a vicceken kívül nem igazán szoktál megbántani senkit.

Arra még nem gondoltál, hogy lehet, hogy rossz korosztály felé kacsintgatsz? Mert például azt nem is említetted, hogy mennyi idős vagy. Plusz lehet, hogy az adott lány/lányok elmeállapota sem olyan, hogy hosszabb távon vevők legyenek a stílusodra, inkább keresnek valami hót egyszerű csávót.

2012. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szerintem kifejezetten udvariasnak számítok manapság :D

Nem szoktam a vicceimmel megbántani senkit, legfeljebb a nagyon prűd csajokat.

Azt nemtudom miért "hagynak el", van akinek utánna sokáig nem is lesz senkije, arra is gondoltam már h vmivel megbántom őket és túl makacsak h belássák h ezt el is lehetne felejteni és túllépni rajta. De ők inkább választják a felejtést..

Egyébként az ilyen lányok a legnyűgösebbek szerintem, mert tudják h ha vki nem az ő kényük-kedvük szerint cselekszik, akkor úgyis könnyen találnak mást.

2012. okt. 16. 00:13
 9/19 anonim ***** válasza:

Én szeretem a morbid vicceket és szeretek csipkelődni. Én is igénylem, hogy visszacsípjen, hosszabban reagáljon a párom, ne csak nevessen. Kell, hogy a poénom megindítson benne valamit, ragozza tovább a hülyeségemet, szálljon be a csipkelődésbe, túlozza el még jobban, stb, szóval nálam is fontos a humor, szerencsére a barátom kapható rá.

Amúgy nem hinném, hogy kevés az ilyen lány, inkább csak nem sokan mernek rövid ismeretség után beszólogatni, viccelődni. Én mondjuk rögtön ezzel indítok, ha érzem, hogy kapható rá a másik, egyből oldódik a hangulat.

Szóval megértelek. A humor fontos.

2012. okt. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Egyetértek ;)

Én mindig próbálom előhozni ezt mindenkiből, de ha pár nap után látom h totál hidegen hagyja a dolog akk nem tudok mit tenni, valószínű később se lesz jobb. Nagyon ritka de azt szeretem aki az első beszélgetésnél ilyen, akivel már ilyen témával ismerkedünk is össze :)

2012. okt. 16. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!