Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak fiút? Fiúk hol vagytok?

Figyelt kérdés
170 cm magas vagyok ,52 kg. barna a hajam és barnás-zöldes a szemem. Viszonylag vékonynak tartom magam. Szeretek sportolni.Szerintetek min kell változtatnom?
2012. szept. 26. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Itt vagyok.

Egyébként semmin, számomra. Minden fiúnak más-más igényei vannak ilyen téren.

2012. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány éves vagy? Ja, és kérdésedre a válasz: A Ferenciek terén vagyunk. És ekkora leírás után azt kérdezed, min kellene változtatnod? Olvass többet. Vagy hallgass másmilyen zenét. Semmit nem tudunk rólad, de megkérdezed min kéne változtatnod.
2012. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Látásmódodon.
2012. szept. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Bence_ ***** válasza:

Miért akarsz változni?

Inkább fedezd fel magad. Jöjj rá, hogy mik az igényeid. Így könnyebb lesz keresni.

2012. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A magabiztos nőket szeretem, akik nem kérdőjelezik meg a saját stílusukat, hanem inkább bátran vállalják és élnek vele. Nincs rosszabb annál, ha egy nő aszerint alakítja a stílusát, hogy melyik férfi mit vár el tőle, az ilyen nő nem vonzó, hiszen nem is hiteles. Ennél csak egy rosszabb dolog van, ha nincsen semmiféle stílusod. Hidd el, itt a kilók és egyéb számadatok mit sem számítanak.

Gondolom gyakran mozdulsz ki barátokkal, elvégre a szobában nehezen találnak meg, kivéve a társkeresőket, de azt inkább nem javasolnám neked. Legyél nőies, ne erőltesd a pártalálást, de tartsd nyitva a szemed, és ha látsz valakit aki tetszik, nyugodtan villanthatsz felé egy mosolyt. Kezdetnek ennyi megteszi, onnantól vagy tesz valamit a másik, vagy nem.

2012. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én náthásan itthon :) a többiek meg előled bújkálnak a mátrába. Nem jó a helyzeted :S
2012. szept. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmin.
2012. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Itt vagyunk.

Azért nem találsz, mert nem jó helyen keresel, vagy nem jó a csalid, hogy rád kapjanak...

2012. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocsi,elfelejtettem 15/L
2012. szept. 26. 13:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kérdező, küldj nekem egy képet privátban magadról.:)

2012. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!