Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jelezzem a srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem a srácnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon tetszik, de nem akarok kezdeményezni. Néha szemezünk, rám mosolyog, de néha meg tök bunkó velem, és mondjuk nem jön oda hozzám beszélgetni, mindig én írtam rá facebookon is..Nem tudom...Hogy jelezzem neki?
2012. okt. 17. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha írtál és nincs reakció, akkor nem kell komolyan venni, majd ír ha keresni akar, majd beszél veled ha vmit. akar tőled.
2012. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nahhh, Ő sem Én vagyok, mivel nincs facebookom...
2012. okt. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Odamész hozzá, és azt mondod neki: Szia, tetszel nekem.

Minek túlbonyolítani?

2012. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!