Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, hogyan jelezzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan jelezzem a srácnak, hogy tetszik? C:

Figyelt kérdés
Reggelente mindig egy buszon utazunk, néha szokott nézni engem, talán nem is vagyok neki közönbös, nem tudom. De én hogyan jelezhetném neki, hogy tetszik, úgy, hogy ne ijedjen meg, de egyértelmű is legyen?
2011. jan. 16. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj mellé a buszon.
2011. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ülj mellé a buszon, mikor leülsz, mosolyogj rá. :)


amúgy, cuki az a jel a mondatod végén :D csak azért írtam.

2011. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, a rendes szmájlit nem engedi. Egyébként az a baj, hogy Ő szokott később felszállni és általában már tele van a busz addigra, amire odaér az Ő megállójához.
2011. jan. 16. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szállj fel ott ahol ő szokott (mármint annál az ajtónál) és mikor felszáll és rádnéz lassan nézz félre, majd mosolyodj el és nézz vissza gyorsan, de egy kicsit félrebiccentett fejjel. majd újra nézz el.
2011. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg h melyik buszon vagytok =)

amugy -> ismered?

2011. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gitarhero ***** válasza:
mosoly
2011. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
pucsiccs be =)
2011. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lopva keresd a tekintetét. Ha egy picit is bejössz neki, zavarni fogja hogy csak pillanatokra kapja el a tekinteted és tovább fog küzdeni érted! ( vagyis a pillantásodért) Ha eddig eljutottál másik témában kiérdeklődöd innen hugy tovább ?:D :D
2011. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!