Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kondis csajokkal hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kondis csajokkal hogyan kell beprobalkozni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem kondizni, latom hogy mindig vannak nagyon jo csajok akik elotted nyomjak a trainiget minden fele felkavaro pozokat eloidezve. Ezeket hogyan kell leszolitani?

2012. okt. 18. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak most kezdtél kondizni, akkor még sehogy. Nem fognak veled szóba állni, amíg nem vagy jóval izmosabb, mint ők.
2012. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szálkásító port szórsz a teremtől az öltözőig, majd belemártod a porba a fa*szod. Majd vársz, amíg kiszagolják.
2012. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igaz most kezdtem kondizni es nem vagyok meg 1 izom pacsirta, de van egy 22 cm-es szerszamom es szerintem a csajoknak az fontosabb mint az izom
2012. okt. 18. 12:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Akkor menj oda hozzájuk és mond meg, hogy mekkora farkad van.

2012. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul el vagy tévedve kisbarátom :DDD

22/L

2012. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hibás az a mérőszalag, hidd el.
2012. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok esélyed olyanoknál,akiknek fontos a jó kondi,neked meg közel sincs hozzá.De ha már,akkor tanácskéréssel,meg dicsérgetsd,hogy milyen jó alakja van.
2012. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fülünyúl ***** válasza:
Én is járok aerobikra és a szomszédos konditeremből mindig ott hesszelnek a pasik. De köztük is vegyes hogy ki mer és ki nem mer leszólítani, vannak akiknek nem okoz gondot az ismerkedés.
2012. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy fehér pólóra írasd fel, hogy 22, állj be az edzőterem közepére üvölts egy gorillásat, hogy mindenki abba hagyja amit csinál, állj terpeszbe, húzd ki magad és mutass két kézzel a lomposra. Ezután tedd karba a kezed és hunyorogva nézz a csajokra és kérdezd meg "Na mi a helyzet?"
2012. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

:D Én nagyon sokáig súlyzóztam edzőteremben, és baromira nem az érdekel, hogy hány centis a pasik farka. Az viszont annál inkább, hogy ha én izmos vagyok, akkor a párom ne legyen trotty.


26/N

2012. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!