Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randin kapnek csokit azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randin kapnek csokit azt haza vinni illik, vagy kinaljam meg vele? :D

Figyelt kérdés
amugy elso randi, sot most latom eloben eloszor. ha netan kapnek csokit, vagy valami ehetot meg kell kinaljam? mert ugye normal esetben illik, de ilyenkor, amikor o hozza nekem ajandeknak. vagy haza vinni illik? (en megkinalnam)

2012. okt. 18. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kínáld meg, de hagyjatok belőle nekem is. Kivéve ha mogyorós. :-D
2012. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

xD Kináljam meg vele:D Ezen behaltam.

Te még nagyon tapasztalatlan lehetsz.:D


Hát ha már ilyen figyelmes a srác,h csokival ajándékoz meg,akkor azt neked szánja. Nem a megevés itt a lényeg,hanem maga a szándék,h gondolt rád. Ilyenkor úgy illik,h megköszönöd szépen,és hazaviszed.


Ha megkínálod szegény srác még azt hiszi,h nem bízol benne,és azért kínálod meg,h kiderítsd,nem e megmérgezni akart.:P;)


Voltam én már kínos helyzetben,pl. amikor csokit adtam egy nagyon kedves lány ismerősömnek,és másnap még mindig ott volt a táskájában,és ott a szemem láttára akart egy másik lányt vele megkínálni...


Most látod először? Hát,nem akarok beleszólni,de sztem nem a legjobb neten ismerkedni. Személyesen sokkal erősebb vonzalom is kialakulhat,és úgy van meg az igazi varázsa,még ha kicsit kockázatos is a sok közös ismerős miatt...


Na mindegy csakúgy írtam,egyébként én afféle nagymester vagyok randizás terén,szóval ha bármi kérdsed van,h mit illik,mit nem,mitől fog sírva menekülni előled,szívesen adok tanácsot.;)

2012. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én ha kapok csokit bárkitől, mindig megkínálom őt :) úgyis visszautasítja, de látja rajtad a törődést :D ha meg nem utasítja vissza, annál kevesebb kalória fog rád menni :D
2012. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg bírod állni, hogy ne bontsd fel, akkor akár haza is viheted. De ez majd kialakul magától, ha úgy hozza a helyzet, akkor bontsd fel és kínáld meg vele. Ezen ne gondolkozz előre...
2012. okt. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy! :DDD

Én kétszer kaptam csokit, de hazavittem mindig :D

2012. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első randin nem illik adni csokit ajándékba, csakis szív formájú mézeskalácsot(aminek tükör is van a közepében), azt pedig haza kell vinni, megenni nem szabad, életed végéig őrizned kell lehetőleg jól látható helyen a lakásban:DD Bővebb információkért nézd meg a Körhinta című magyar filmet.
2012. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na látom megoszlanak a vélemények itt is. Akkor mégis csak jó, hogy kiírtam a kérdést, de még mindig nem tudom :D

Őszintén szólva én, ha nem teszem fel ezt a kérdést valószínűleg megkapom, és ahogy írta itt valaki nem igazán tudnám megállni, hogy ne egyek belőle :D Attól függ mondjuk milyen csoki.. Na mind1, ha én ennék, akkor pedig már meg is kínálnám természetesen. De felvetődött bennem, hogy lehet ennek van szabálya, én pedig szeretem az ilyen formalitásos dolgokat.


Második válaszoló! Valószínűleg írok majd még ma, de még gyűjtöm magamban a kérdéseket :D

2012. okt. 19. 13:39
 8/8 weca ***** válasza:
100%
ki kell bontani ha be van csomagolva megköszöni aztán haza vinni . ha ő is akarna velőle enni akkor ő bontja fel és ugy kinál meg belőle
2012. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!