Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha egy fiúnak cinikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy fiúnak cinikus a humora az általában nagyon zavaró?

Figyelt kérdés
Nekem mindig az volt a problémám hogy cinikus a humorérzékem és ezt sokan nem értik. Jobb lenne ha nem magamat adnám és soha nem jegyeznék meg félreérthető dolgokat?

2012. okt. 18. 23:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is cinikus és általában mindenkit zavar a környezetemben, senki nem érti :D
2012. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

imádom a cinikus embereket

mivel én is az vagyok

hát sztem kiváló szűrő,már ha érted.

aki nem bír,az hamar elmegy a közeledből,aki meg így is elvisel az csak a barátod lehet,mégpedig valódi,őszinte...

2012. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Jóféle humor, de nem mindneki értékeli. Főleg férfi közegben nyerő, mert ez a bunkóbb féle, bicskanyitogatóbb féle, a nők meg inkább azokat az aranyos vicceskedő bájgúnár fa-szkalapkákat díjjazák nagy zömében. Szerinted például Friderikuszért vagy Fábryért annyira odáig vannak a nők humorérzék szempontból? Mert szerintem nem igazán. Én úgy vettem észre itt ott. Cinikusságot sokan bunkósággal azonosítják, de egyáltalán nem fedi egymást a két fogalom, de a nők mégis hajlamosak ezt összemosni, mert túl érzelgősek, túl savanyúak, túl jól neveltek ehhez. Nem mind ilyen, nem kell szargaluskákat dobálni bosszúból az irományomra!
2012. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A cinikusan pikirt humorok a legnagyobbak, csak arra figyelj, hogy a nõk általában nem értik. Kb 1% érti... úgyhogy vigyázz, hogy ha a pároddal finom légy mert vérig sèrtheted......
2012. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezt én is így gondolom :) csak az a baj hogy ez viszont sok embert elvisz előlem, de aki marad az nagyon. Csak néha zavaró hogy sok ember gonosznak és furcsának titulál olyan dolgokért amiket nem is komolyan gondoltam...
2012. okt. 18. 23:55
 6/23 A kérdező kommentje:
A párom konkrétan ezért szakított velem... Nem értette egy bizonyos szituációban hogy csak vicceltem, és utána hiába magyaráztam neki hogy ne vegye komolyan ő akkor sem értette. Én speciel SOHA nem értettem hogy miért a primitív "bájgunár" féle udvarias és pofon egyszerű humort tartják viccesnek. Néhány lány barátom érti hogy mit kell komolyan venni és mit nem. Viszont valóban a legtöbben elkönyvelnek gonosznak és furcsának. Pedig én büszke vagyok erre a tulajdonságomra mert ez emeli ki az embereket a tömegből pl: ahányszor találkozom egy olyannal mint én egyből tudjuk hogy mi valahogy jobban értjük az életet. Ha definiálni kéne az ilyen embereket akkor e szerint tenném. Beteg ez a gondolat?
2012. okt. 19. 00:01
 7/23 anonim ***** válasza:
nekem is az, én tökre bírom, ha olyan sráccal találkozok, akinek szintén :D úgy érzem tökéletesen átvehetnénk az uralmat a világ felett :D
2012. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ugye :D mindig azt érzem hogy ez talán az önkritika után a legfontossab tulajdonságom lenne ha jelemezném magam
2012. okt. 19. 00:06
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és engem nem zavart sose, én is tudok cinikus lenni, még a pasimmal is szoktam marhulni :D


De vigyázni kell ne essünk túlzásba, mert van amikor már nem jó pofa, hanem bunkóságba megy át. Mindenkinek más ez a szint véleményem szerint. Én nagyjából tudom mindegyik haveromról, barátnőmről, hogy mennyire vevő az ilyen humorra, beszólásokra. Erre nincs tanács szerintem. Óvatosan tapasztald ki minden lánynál mennyire jön ez be nekik.

Van olyan barátnőm, aki full komolyan vesz mindent és még a nem cinikus, nem vicces beszólásokon is megsértődik (hajamat tépem tőle!), de van aki még bunkóbb, mint én :D

2012. okt. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as hozzáugató vagyok ismét. Még annyit, hogy azok a nők szerintem akik nem annyira értik butácskák lehetnek. Általában a buta nők akik kiakadósak, akik rugalmatlanok ilyen téren. Nem kell ,hogy legyen humorérzékük, nem kell ,hogy nevessenek rajta, de egy okosabb féle azért fel tudja mérni a szavak, stílus súlyát szerintem. És itt most nem attól nem buta valaki, mert bemagolt egy könyvtárat, hanem attól, hogy van egy kommunikációs, viszonyulási féle intelligenciája a többiek felé.
2012. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!