Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják folyton a lányok ezt a megtévesztő dolgot a lányok, hogy ha ledegradálnak egy pasit, hogy te csúnya vagy, de majdnem minden ilyen ronda végére miért írják oda a mosoly jelet?

Figyelt kérdés
Mintha ezzel próbálnák elterelni a dolgokat. Tehát gondolok arra, hogy van egy ronda pasi, küld egy képet, leírja a lány, hogy nincs veled gond (gond van vele, mert ronda, csak nem hajlandó bevallni, mert nem akarja megsérteni), utána pedig kis szúrásnak azért direkt odaírja, hogy nincs veled gond, de nekem nem jössz be. Ugyanezt 30 ból 30 lány leírja a ronda pasinak (tehát egynek sem jön be), és a végére kis álszent módon odaírja a :) jelet. Miért? Majdnem minden lánynál ezt látom. Mintha próbálna ezzel valamit hárítani. Nem tudom. :)
2012. okt. 19. 13:46
 1/5 A kérdező kommentje:
-lányok. A kérdésben kétszer írtam ki véletlenül.
2012. okt. 19. 13:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert ez olyannak tartom, hogy tudja, hogy egynek sem fog bejönni, de azért a kutyus még játszani fog vele végső esetben. Mintha ezzel vígasztalná és ezért írja od a a:) jelet.
2012. okt. 19. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert most írják oda hogy RONDA vagy?
2012. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jócsajoknak általában "joguk" van lenézni és megköpködni mindenkit aki szépségben nem ér fel hozzájuk. Ez natív önteltség és tahóság.
2012. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Makacs Kun ***** válasza:

Nem nagyon értem a nőket. Olyan különösek, kiszámíthatatlanok... Én sem jöttem be egyiknek sem, és nem tudom, miért. Negyvennyolc éves vagyok, 165 cm magas, kopaszodom. Az alakom szerintem kifogástalan. Úgy is mondhatnám, hogy bomba. (Megközelítőleg gömb alakú, és van egy picurka kanócom is. Van némi túlsúlyom tehát, az ideális testsúlynak nagyjából a dupláját nyomhatom. Nem biztos, mert a mérlegünk csak 120 kg-ig mér).


De a kérdésedre azért sejtem a választ. Nem azért írják oda a "mosoly" jelet, mert álszentek, hanem mert normális, kedves emberek, és nem pszichopaták. Nem gondolják azt, hogy teljesen össze kellene törniük valakit csak azért, mert csúnya. Van neki anélkül is elég baja, ez nyilvánvaló. Az is lehet, hogy valakinek bejön majd, még ha nekik nem is. A "mosoly" jel valószínűleg egy bátorítás, egy vigasztalás. Ha élőszóban történne, talán adna egy búcsúpuszit, vagy megsimogatna. Írásban "mosoly" jelet tesz.

2012. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!