Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez megfelel vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfelel vagy inkább ne? (lány-lány)

Figyelt kérdés

Holnap randizok egy lánnyal és gondoltam viszek neki egy tábla étcsokit(ez a kedvence). Olyan drágát nem akarok vinni,mert az út is csak pénz.:D Én megyek fel hozzá,az út olyan 3 óra. Illene vinni,nem? vagy majd ott hívjam meg valamire(nem nagyon ismerek semmit sem)? Tudom,hogy ő nem hoz nekem semmit. :D

Mit mondjak,miért kapja? :D Hogy kérdezzem meg tőle finoman,hogy szerinte illik e vinni valamit,úgy,hogy ne sejtse?


Jah és lány-lány felállás :D

Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)


Ő 16/L én 16/L



2012. okt. 19. 14:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem őrulne neki,enis egy csokit kaptam a masodik randinkon és nagyon tedszet!
2012. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy csoki vagy valamilyen bonbon(Milka, Merci...) simán elég.
2012. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Jajj,elfelejtettem írni,hogy ez az első randi :)

+ egy tábla csoki elég,mármint nem kicsinyes,hogy egy tábla csoki és nem egy raffaello vagy valami ilyen?:)

Köszönöm a válaszod!! :)

2012. okt. 19. 14:23
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen van a lényeg hogy milyen draga vagy nagy,hanem hogy találkoztok,ez csak egy kis ajandék nem kell ugy fell fujni!
2012. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Jó-jó,biztos örülni fog egy tábla csokinak is :) Vagyis nagyon remélem :$
2012. okt. 19. 14:30
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem a csoki jó, de inkább ne táblásat, hanem bonbont vagy ilyesmit, abból sem csak drága van. A lényeg, hogy látsszon, hogy nem menet közben vetted a vegyesboltban, bár úgysem azt fogja nézni!:) Sok sikert a randihoz!
2012. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
hát gondoltam rá,hogy nem azt a kis táblás étcsokit kapja,hanem azt a szépen becsomagolt nagyobbacskát :)
2012. okt. 19. 15:33
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Az jó! Örülni fog neki!:)
2012. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj helyébe lennék és tequilát kapnék, egy életre neked adnám magam. Ha nem lenne párom, így sajna hatástalan a bűbáj. :D


Na, de szerintem is okés a csokoládé, főleg ha tudod, hogy a kedvence az étcsoki, akkor még pluszba fog örülni, hogy ezt is megjegyezted. Egyébként szerintem a Tibi csokoládé finom. De mást is vehetsz (csak ne piaci americana-féle szarokat vegyél) 300 forintot simán rászánhatsz.


Hajrá. ;)

2012. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Persze,nem azokat :D pffuj :D ilyen narancsos étcsokit,szép borításban és mégis megvan 300 ft-ból :)
2012. okt. 20. 00:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!