Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S azt hiszem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S azt hiszem szerelmes vagyok de nagyon félek. Tapasztalat? Vélemény?

Figyelt kérdés
Magamat egy igazi életvidám,őrült nőnek tartom aki emellett nagyon komoly és magabiztos. Vannak elveim és az alapján szeretem élni az életem. Nem vagyok elveszett lány, könnyen megy a kommunikáció, saját vállalat stb. Viszont az elmúlt időszakban kicsit kiábrándultam a pasikból. Igazából nem is éreztem arra vágyat, hogy valaki legyen mellettem. Ha a pasik közeledni próbáltak hányni tudtam volna.. Vagy ha el is jutottunk a randiig annyira elkeseredetten próbáltam magam megvédeni a csalódásoktól, hogy szinte elüldöztem a pasikat. Viszont most felkerültem egy képzésre. És betoppant egy igazi,sármos, egyenruhás, rossz fiú akire dobtam egy fintort és elkönyveltem h egy beképzelt. Aztán végül is én felkeltettem az ő érdeklődését így elkezdtünk írkálni... Aztán egyre többet és többet. Volt egy kis afférom a képzésen és ő mellém állt és őszintén beszélgettünk komoly dolgokról ami alapján szerintem ő bízik bennem. Azt is tudom, hogy tetszem neki. De annyi gátlás és félelem van bennem, hogy egyszerűen nem tudok nyitni. Hogyan lehetne ezt a gátlást oldani? Hogyan adjam tudtára hogy nekem is bejön? Egyáltalán normális vagyok hogy kezdek beleszeretni egy ilyen rossz fiúba? Nem idióta kis tini lány vagyok tehát komoly válaszokat várok.
2012. okt. 19. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ne hagyjátok már le mindig minden alkalaommal minden rövidítésről az utolsó pontot.... az is beletartozik...
2012. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a rosszfiús pasik mind bejönnek a nőknek, akárhányszor is csalódnak ebben a típusban

tipikus eset, ez van, sokat nem lehet hozzáfűzni

2012. okt. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a helyesírási tanácsot...:D Erre volt most szükségem... De tessék S.O.S. így már jó?
2012. okt. 19. 19:20
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha ez csak egy álca? Sokak szerint én is beképzelt, plázacica vagyok első ránézésre csak mert adok magamra. Pedig ez nem így van.
2012. okt. 19. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
:) aranyos vagy.:) Mitől félsz legjobban?
2012. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól félek a legjobban, hogy megszeretem és koppanok... Már így is nagyon erős falat húztam magam köré.
2012. okt. 19. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Van az a mondás, hogy "aki mer, az nyer". De inkább készülj fel a csalódásra és vágj bele, mint hogy kihagyj egy remek lehetőséget a félelmeid miatt!

Szóval szerintem lassan építgetheted a bizalmi hidat felé, és tartsd mindig szem előtt az esetleges csalódást. Aztán azt fogod majd észrevenni, hogy homályosodik, és a végén eltűnik. Fokozatosan kell magadhoz közelebb engedni, és így a csalódástól való félelemből is kilábalni.

Szóval szerintem merj nyitni felé, de kezdetben még tarts meg azt a bizonyos 3 (fél) lépés távolságot. Ne tárulkozz ki előtte teljesen, és ne siesd el a dolgokat!

2012. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Attól félek a legjobban, hogy megszeretem és koppanok... "


ÓÓóóóóó!!...:)

You can't loose at love!

http://www.youtube.com/watch?v=rKSNkaw69ak&feature=related

[link]

2012. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!