Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 Lányba vagyok egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 Lányba vagyok egyszerre szerelmes, majd megőrülök annyira vonz mind2. Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem tudmo mitévő legyek, mindkettőnek szimpatikus vagyok,szemezés is volt már mindkettővel, de még nem mertem lépni egyik irányába sem,mert mindkettőért oda vagyok. Nem tudok választani! Meg igazából azt se tudom,h bejövök a nekik,csak sejtem. Jaj mi a teendő? Már egész sokat beszéltem,találkoztam mindkettővel,mert egy suliba járunk, de ez így nagyon kínos, nem akarok két szék közül a földre esni:/
2012. febr. 19. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mióta ismered őket?

Írd le melyikben mi a pozitív, melyikben, mi a negatív, melyikben mi jobb és mi roszabb.


Hány évesek vagytok?

2012. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt, hogy egy testvér párosba voltam szerelmes, ugyan úgy mindkettőjükbe. Nem tudtam mit csinálni. Eddig nem alakult ki semmi. A véletlenre bízom. :)
2012. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

20 évesek vagyunk mind,


1ik lánnyal alig tudok kommunikálni, mindig vagy ő hagy faképnél engem,vagy én őt,izzik köztünk a levegő, néha nagyon vonz,néha meg pont h nagyon taszít. Majd megveszek érte,és nagyon erős a vonzalom,de néha olyan rideg,h azt hiszem nem is kellek neki. Nagyon felkavaró érzés amikor meglátom.


A másik lánnyal kellemesebbek a beszélgetések,nyugodtabb vagyok, itt is ugyanúgy érzem a pillangókat, s vele beszélgetni is tudok, nem vagyunk annyira zavarban,könnyedebben el vagyunk egymással. Sokszor kersessük egymás teikntetét,és olyan megnyugtató érzés amikor meglátom.

2012. febr. 19. 20:58
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez szerintem eléggé egyértelmű.
2012. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

dobj fel egy pénzérmét


nem azért h az döntsön helyetted de a feldobás pillanatában tudni fogod melyiknek szurkolsz

2012. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"itt is ugyanúgy érzem a pillangókat" :D :D :D :D


Egyértelmű, h a második akkor! Vagy dugd meg mindkettőt, aztán szevasz! Ha egy suliban van a két csaj, esetleg még ismerik is egymást, vagy tudnak rólad, lehet csak szívatnak!

2012. febr. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen egy suliban vannak, de nem ismerik egymást,max látásból...
2012. febr. 20. 08:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben...


Elmondtam mindkettőnek, hogy mit érzek és azt is, hogy más iránt is ugyan így érzek (elég sz@r ügy).

Azt választottam végül, amelyik hajlandó volt elfogadni ezzel a defektemmel együtt. A másikat meg elfelejtettem, most igazán boldog vagyok azzal, aki "megmaradt" nekem.

2012. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hú hát nem irigyellek,én is 20 vagyok,én még nem voltam ilyen helyzetben,de te még szerencsés is vagy,én fél évente találok egy valakit aki tetszik,eltudnám vele képzelni,aztán mindig összejön,de elbaszom...

A legutóbbi barátnőmmel,olyan volt a kapcsolatom mint amit az első lányra irtál.Mikor megláttam felkavart,akartam,de ő kevésbé azthiszem,csak játszott inkább,vagy azt akarta,hogy istápljam a nőiességét,hogy érezze ,hogy kell nekem.A mai napig szerelmes vagyok bele,meghalnék érte.Nem ajánlom,mert ha te is igy jársz akkor rábaszol nagyon...nem tudok szabadulni én sem,pedig elég sok csajom lehetne..túl sok..

2012. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Mondok én valami nagyon okosat. Eltelik egy kevés idő. Vagy épp egy kicsit több. Rájössz, hogy már egyik lány sincs meg. Majd kinövöd, fiatal vagy. A pénzfeldobás tetszik. Tudni fogod melyiknek szurkolsz. Jó!

Szóval majd elmúlik!

2012. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!