Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak csajok! Miben áll nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak csajok! Miben áll nálatok a rossz fiússága egy srácnak?

Figyelt kérdés

Én állítólag (jobbára) az vagy. De van hogy elbénázom, mert túl jó fiú akarok lenni. Vagy mi??? Mert jó a szíven. Talán. Ez egy komoly kérdés, csak egy kicsi komolytalan kiegészítéssel. Sajnos.


Most komolyan milyen a rossz fiú, azon kívül hogy ilyent nem kérdez???


2011. aug. 24. 03:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
túllövi magát egy este és elpatkol, ez elég menő
2011. aug. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És az elsőnek sajnos igaza van, nem egy társaságot ismerek, ahol ez jön be még a kis szende szüzeknek mert az ellentétük és valamiért vonzza őket.
2011. aug. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezt azért (remélem) nem tervezem.

Lányok kérlek válaszoljatok normálisan, a magyarázat figyelembe vételével. Mert én jó úton vagyok, sőt annak tartanak, de a viselkedésemmel rontom el.

(Nem fikázók.) (Sejthetitek, ha lőném magam, már tudnám hogy az teszik nekik.)

Most az kell hogy lehessen tudni, könnyen tovább állhatnak mert nem kötődök hozzájuk? Vagy ők akarnak megfogni?

Tényleg nem értem. Amúgy nem vagyok már örült kamasz. Nyugi!


Azért köszi, a válaszokat!

2011. aug. 24. 06:41
 4/12 nyan nyan ***** válasza:
ha olcsón tudod szerezni a jó minőségű anyagot,mi a f.szról beszélek(???),ha elég olcsón szerzed nekik akkor be vagy vágódva!
2011. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem narkóra érették. Mert az egyik csaj pont díler volt aki mondta anno. Most komolyan. A narkón kívül, mitől rossz fiú egy rossz fiú? És mitől nem az már?
2011. aug. 24. 12:24
 6/12 asdfsad ***** válasza:
annak születni kell.
2011. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Azt értem. Van aki azt mondja nem.

De én állítólag (jobbára) az vagyok.

2011. aug. 27. 22:09
 8/12 nyan nyan ***** válasza:
mindig olyan dolgokat kell csinálnod,amiket jobb lenne kihagyni. ne legyél egy nyuszi,ami semmilyen hülyeségben nincs benne és ne állandóan kockulj,hanem valamit sportolj!
2011. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Várok még választ.

2011. aug. 30. 17:47
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy tudom. Ha most például a helyes szűz kollégalányt ágyba vinném. És másnap nyilvánosan és vele úgy tennék mintha semmi nem történt volna.
2011. szept. 2. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!