Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már többször is próbálkozott nálam, de mindig megmondtam neki, hogy számomra csak barát, egyszer volt köztünk egy csók és ennyi. Legutóbb nyár elején vallott nekem szerelmet, akkor is megmondtam neki, hogy esélytelen. De egyébként nagyon jóban vagyunk, minden héten vannak közös programjaink, szóval folyton ott vagyok a közelében, csak nem felejtett el azóta, nem? Mármint ilyen értelemben természetesen. :)

Csak van egy kis baj... Nyáron megismerkedett egy lánnyal, meg is tetszett neki, sokszor találkozgattak kettesben, de eleinte nem volt semmi, mert a lánynak volt barátja... most pár hete szakított ez a lány, több éves kapcsolatát zárta le, szóval még egyből azért nem jöttek össze ezzel a sráccal, de folyton randiznak, és ahogy látom elég nagy vonzalom van köztük.

Most mit tegyek? Közben rájöttem, hogy mégis mennyire összeillenénk ezzel a fiúval! És az biztos, hogy nagyon tetszem neki és odavan értem, mert ez kb másfél évig így volt. Elmúlhatott mégis ilyen hirtelen? Most mit csináljak?? Hogy szerezhetném meg?


2012. okt. 21. 16:10
 1/3 anonim válasza:
porbáj meg közeledni felé. és ha ez nem válik be mond el neki hogy mit érzel most.
2012. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először tisztázni kellene magadban, hogy tényleg a srác kell neked vagy az egódnak az érzés, hogy elszedted a másik lánytól. Neked nem fura, hogy amíg szabad volt addig nem kellett neked, mikor van (alakul) valakije akkor meg egyből ő a tökéletes férfi neked? 1,5 év alatt eddig sosem éreztél ilyet? Nem lenne szép ha a srác két szék közé esne, mert te elhagyod miután "megszerezted". Nem bántani akarlak de én jól átgondolnám. Amúgy biztosan nem múlik el 1,5 évnyi rajongás nyomtalanul, de az ember változik. Nem tudható mit érez most irántad. Mivel tetszettél neki, ezért biztosan lenne esélyed. De kérdés a másik lány iránt mit érez.
2012. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja, hogy eddig húztad az agyát, de most, hogy bejött a képbe egy másik lány, aki talán érez is iránta valamit, már rögtön féltékenykedsz. Ez annyira szánalmas, szárazbarátokat gyűjteni, aztán ha úgy érzed, hogy elveszítheted, rögtön jön a mézesmadzag. És a lányok nagy százaléka így viselkedik mostanában...


És igen, elmúlhatott hirtelen, mert párszor kikosaraztad, és gondolom már unja a banánt, azt hitted, hogy rád fog várni egész életénen?

2012. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!