Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elszúrtam vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác (évfolyamtársam) aki tetszik, beszélgettünk egy kicsit facen, majd írtam neki, hogy nekem nagyon szimpatikus, amire ő csak annyit írt, hogy "hátjo :D" én megkérdeztem, hogy ezt ő hogy érti, hagyjam békén, vagy beszélgethetünk, amire azt írta, hogy "nem kell őt békén hagyni xd" és még beszélgettünk egy nagyon keveset, de nem írt valami nagyon hosszú válaszokat. Most már rá sem merek írni, mert félek, hogy idegesíteném vele. Most mit tegyek?

2012. okt. 21. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed, nem utasított el ezzel, bár nagyon nem is erősített meg....Szerintem ebből még bármi lehet....
2012. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekes...
2012. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Készíts magadról pár meztelen fotót és küldd el neki. Biztos a siker, nekem elhiheted:D Sok pasit szedtem már le így a lábáról. 16L
2012. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyerek még...ne foglalkozz vele. Ha majd ő keres ezek után, akkor talán alakulhat valami.
2012. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A srác mennyi idős? 13? :)
2012. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg gyerekes még nagyon, vagy alacsony az intelligencia-szintje.
2012. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen ez a kettő, valamelyik. Ezek a sokat mondó válaszok, mm "ööh, há nem köll engem békén hagyni" "háát jóó, mek megfejem a tehént".. intelligencia az nagyon van.
2012. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor ha fent van ne is írjak rá, hanem várjak, hogy ő írjon? és ha nem ír, akkor felejtsem el teljesen?
2012. okt. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!