Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavaly vettem észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly vettem észre, hogy bejövök a kollégámnak. Teljesen belezúgtam. Pénteken mondta nekem telefonba, hogy menjünk el inni valahová, mehetünk ketten is. De nem mentem. Most úgy érzem valamit nagyon elszúrtam. Mit csináljak hétfőn, beszéljek Vele?

Figyelt kérdés
Bonyolítja a dolgot, hogy nekem is és neki is van családja. Ezért mikor észrevette, hogy viszonzom az érzéseit, konkrétan megmondta, hogy lefeküdne velem, csak sok a vesztenivalónk. Szenvedtem, de kivertem a fejemből, most meg újra kezdi, egyre jobban vonzódunk egymáshoz. Van egy kolléganőnk, és hárman tök jókat hülyülünk, már néha féltékeny vagyok rá mert megsimítja pl. engem sosem szokott. A lánynak van fiúja, csak ő egy vadóc, neki nem jön be mint pasi ezt megkérdeztem tőle.
2012. márc. 10. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem fog haragudni rád, beszélj vele ugy mintha mi se történt volna.


A kollégád konkrétan dugni akar veled, és semmi többet.

Nem viszonzod az érzéseit, hanem csak neked vannak olyanjaid vele kapcsolatban.

Igen vonzódtok testileg egymáshoz, te pedig ebbe komoly kapcsolatot gondolsz bele ha nem is mondod ki.

A kolléganöd szerintem nem mászik rá érzelmileg, nem szerelmes, azért kedvesebb vele a fiu.

Se te se a kolléganöd nem kell neki, ragaszkodik a családjához csak laza alkalmi szexet akar. Nem véleményezem, magánügye.

Döntsd el, hogy neked ez kell a párod mellett vagy nem , és ez alapján beszélj vele szerintem.


35/F

2012. márc. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van igazság abban, amit írtál. Pont ezen a héten mesélt arról, hogy milyen rossz a szexuális élete a párjával. Mondjuk én ilyen téren nem adom ki magam senkinek. Nálunk most csak az én érzelmeimmel van gond. Amúgy próbálok nem rátelepedni, de mivel pasiból van veszi a radarja, hogy bejön nekem. Igazából az a baj, hogy nyiltan nem beszélünk a dologról, csak kerülgetjük a témát. Én mindig úgy érzem hülyét fogok magamból csinálni, ha konkrétabb leszek.
2012. márc. 10. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Két házasságot akartok tönkre tenni? Lehet uralkodni az érzéseinken.
2012. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem mentél el! Szerintem ne menj bele ebbe. Csak Te sérülhetsz. Ha jó is lenne a szex, utána már nem fog érdeklődni utánad, Te meg még jobban beleesel.Arról nem is beszélve, hogy utána ki tudja meddig együtt kell dolgoznotok! Próbáld meg nézni a hibáit és úgy könnyebb kiábrándulni!
2012. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mindenképpen beszéljél vele, mert ha newm mondasz neki vlamit akkor azt félre lehet érteni BESZÉLJÉL VELE!!!!!!!!
2012. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi sok f@szt! A helyzeted tipikus, sőt mi több, normális! Gondolom elég éretten tudnátok kezelni egy szeretői viszonyt. Csak el kellene dönteni végre hogy akarjátok-e minden pozitívumát és persze negatívumát a dolognak!
2012. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!