Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ez a Liam Hemsworth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a Liam Hemsworth tipusu pasi az etalon, az alap a mai tizen es huszoneves lanyok korében (nem a gyks lanyoknal, mert ok nem szeretik az ilyesni helyes pasikat erdekes modon)?

Figyelt kérdés
En nem ismertem a pasit, csak ma volt egy kerdes, ahol egy gyks lany ezt a tipust irta le alappasinak, hogy ez alatt a szint alatt nem szivesen kezd egy pasival, akarmilyen jo is masban. Vagyis aki ez alatt a szint alatt van testileg es arcilag nem meltk egy lanyhoz sem? Persze majd jonnek sőt ozonlenek a kommentek, hogy nekem nem is tetszik, nem is az esetem ez a srac, (dehogyisnem) de szerintem ha a a lanyok 90%a a kezet a szivere teszi, akkor az a helyzet, hogy ez a srac es ez a kek szemu tipus nagyon bejon nekik. Meg amugy is ha az utcan vegifmegyek akkor kb 50lany bol 45 mellet ilyesmi tipusu kek szemu, helyes srac feszit. Persze majd jonnek ide is az ellenkommentek, hogy az en pasim, nagyon ronda, stb. (persze, persze). De tenyleg azt latni, hogy aki ez alatt a szint alatt van kulsoleg, annak pokoli nehez part talania. Miert?
2012. okt. 21. 20:38
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. okt. 21. 20:41
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, én nem álszerénykedek, tök jó pasi


annyi kék szemű helyes srác nincs is, amennyit te írsz, neked mániákus kisebbségi érzésed van :D


Szerintem sajnálgasd magad, nyiss még pár kérdést ugyan e témában (félóránként engedi a rendszer), aztán mindenki örül....

2012. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bravo. Egy bevalotta hofy neki a szepfiuk tetszenek. De majd jonnek 50en akik azt mondjak, hogy nem is tipikus szepfiu, nem ezek jonnek be a lanyoknak, egyik baratnomnem sem.ilyen pasija van stb.
2012. okt. 21. 20:44
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy
2012. okt. 21. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És most akkor sajnáltatod itt magad? Nekem is kék szemű, sötétszőke hajú pasim van, magas is, de egyáltalán nem ez a lényeg. Volt már olyan pasim is, aki egy magasságban van velem (168cm) és barna hajú, barna szemű volt... Különben meg lehet felőlem a legjobb pasi, ha a belsője egy nulla, akkor nem kell. 21l.
2012. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a barna szem tetszik. Ez a Liam meg nem jön be. Az arca nem tetszik. Nem mondom, hogy ronda, de teljesen más az etalonom. Ettől persze még nekem is nagyon számít a külső, de ne hidd, hogy mindenkinek ugyanaz kell. Ez a srác pl. nekem sokkal jobban bejön: [link]
2012. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát már sem tizen-, sem huszonéves nem vagyok, de nekem nem jön be ez a srác kinézetre, bár nekem mindig is inkább az jött be, ha valaki intelligens és vicces és nem túlzottan szépfiú..


34/N

2012. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

:-D Vicces vagy, hogy így előírod kinek ki tetszik.

Hadd mondjak valamit, ne csodálkozz, hogy nem jössz be senkinek, sajnáltatod magad, ami gáz, nem tudsz írni, az is gáz. ;-)

És tessék, csak, hogy idegesítselek kicsit: NEM JÖN BEEEEE!!!!!

2012. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sík hülye vagy öcsém :D

Most igen sok lánynak bejön. Nekem is, ÉÉÉÉÉSSSS??? Hova sza*rjak?

Olivia Wilde is bejön kb. minden pasinak. Na tessék. Attól még NEM Olivia Wilde-okkal fog mindenki összejönni mivel nincs mindenki azon a szinten és mivel nincs ennyi jó csaj. És igen valóban egy kevésbé jóképű,izmos srác egy kevésbé szép csajjal fog összejönni (persze vannak ki vételek oda-vissza) Úgy utálom ezeket a kérdéseket...



[link]


15/L

2012. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!