Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél évig jártam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél évig jártam egy lánnyal aztán kidobott. Nem volt szex. Nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Azt hallottam vissza hogy nem vonzódott fizikailag. De van ilyen? akkor miért járhatott velem?
2012. okt. 21. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki kapcsolatfüggő. Inkább van együtt valakivel, akit nem szeret, minthogy egyedül legyen. Talán itt is ez volt a helyzet.
2012. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
az a kérdés,hogy TE miért jártál fél évig valakivel ha nem is volt szex?:D:D Erre a válasz pedig megválaszolja az itt feltett kérdésedet is. 24F
2012. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, és hoyg kezdeményeztél vele testi kontaktust?
2012. okt. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk,
2012. okt. 21. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért kell max. egy hónap után hanyatt vágni őket, mert akkor így jársz. Ha húzza a száját, akkor lapát. Fél éveket lehúzni egy szexmentes kapcsolatban elég nevetséges dolog.
2012. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdezem újra. Nem tudom, ha 2 kérdést teszek fel, miért csak az elsőre válaszolsz....

Hogy kezdeményeztél vele testi kontaktust?

2012. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenféle módón pl feljött hozzám és próbákoztam, de akkor még azt mondta hogy megjött. Azután már többször alkalma sem volt rá mert többet nem igazán jött át
2012. okt. 21. 23:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen kontaktus volt köztetek? Kézenfogva jártatok? Ölelkeztetek, csókolóztatok? Mikor, mennyit?
2012. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mindig kézenfogva jártunk, sokat ölelkeztünk/csókolóztunk mindig amikor találkoztunk, vagy simogattuk egymást de semmi több
2012. okt. 21. 23:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Aha. És hogy viselkedett, mennyire élvezte, mennyire forszírozta ezeket a dolgokat? És vitted tovább a testiséget? Nyúltál a ruhája alá, stb?
2012. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!