Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék olyan sorstárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan sorstársakat, akik átérzik milyen lehetetlen küldetés egy kisfiús testű, kisfiús arcú felnőtt fiúnak párt találnia, ebben a mai, kegyetlen, szívtelen társadalomban?

Figyelt kérdés

Jó lenne végre olyan embert találni, aki tudja milyen rossz alacsonynak, véznának, kisfiús arcúnak lenni és emiatt a lányoknál esélytelennek lenni, így fölösleges is próbálkozni a lányoknál.

Én már belefáradtam a harcba, az örökös megfelelési kényszerbe a sok elutasításba, abba, hogy a lányok úgy néznek rám, hogy abból mindent le tudok olvasni, látom, hogy egynek sem vagyok vonzó, sőt szinte azt érzem, hogy utálnak csak, mert nem vagyok egy álompasi külsőre. Nem jó így élni, de megértem, hogy a lányoknak nem kellek. Én már csak egy sorstársat szeretnék találni, akivel egy sör mellett megbeszélhetnénk az átkozott életünket.


2012. okt. 21. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki is mondtad a probléma lényegét: " örökös megfelelési kényszer". Nem kell senkinek sem megfelelned. Ne másoknak akarj tetszeni, megfelelni, ez itt a baj. Nem akkor fognak szeretni, ha mindig mindenkinek a kedvében jársz, ezt értsd meg.
2012. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Neked nem egy sorstárssal kéne leülnöd egy sör mellett beszélgetni, hanem Csernus Imrével...
2012. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony,bizony...a megfelelési kényszer...hmm,nem kell az,ne akarj senkinek se megfelelni,meg sztem ha látják,hogy jól érzed magad a bőrödben és magabiztos vagy,akkor sztem több esélyed van,sőt az is lehet,hogy csak önértékelési problémáid vannak,ha gondolod küldhetsz képet,bár én sztem nem fogok tudni mit mondani,mivel nekem a külső nem igazán számit.
2012. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. válaszolóval kell egyetértenem sajnos. Ahogy fogalmazol kedves kérdező... komoly gondok vannak a fejedben, és a gondolkodásoddal és az egész hozzáállásoddal. Nem barát kell ide, hanem pszichológus.
2012. okt. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!