Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancsalovenutella kérdése:

Miért viselkedik így? Nem tettem semmi rosszat!

Figyelt kérdés
Amikor először találkoztunk,akkor nem fogott meg annyira,mert nem olyan helyes...de kezdtem megismerni és kiderült,hogy tök vicces,nagyon figyelmes,stb.egy egész nyáron át eggyütt lógtunk,de semmi komoly.Aztán jött a suli,és kb.egy évig nem is találkoztunk.Majd rámírt chaten(facebook) hogy talizni kéne...Másnap megesett a találkozás,minden tök jó volt,nevettünk egy csomót,kézenfogás,egy kis tapi...stb. Aztán aznap este ment egy buliba,ahol a házigazda,a volt pasim volt...Én természetesen nem mentem.Ennél a srácnál régebben ott aludtam,de nem történt semmi...tényleg.De,ezt titokban is tartottuk,és még mindig "köszönő viszonyban" vagyunk.Megígérte,hogy nem mondja el senkinek.És a kiszemelt srác,mióta hazament a buliból,nem válaszol sem az sms-eimre,sem az üzeneteimre...gondoljátok amiatt ami a múltban történt?Nem akarok túl rámenős lenni,de légyszíves aki tud valamit mondani ezzel kapcsolatban,az segítsen. Köszönöm.

2012. okt. 21. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy az exed terjeszt valamit rólad.
2012. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most volt a buli vagy mi??
2012. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen volt buli,ahova én nem mentem,de a kiszemeltem igen.
2012. okt. 22. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!