Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik, de senkinek nem akarok rosszat! (többi lent)

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy volt egy fiú, aki nekem nem tetszett, és úgy tűnt én tetszem neki, de ez a fiú megtetszett a barátnőmnek (aki mindenkinek tetszik) így pillanatok alatt "az ujja köré csavarta" a srácot. Most a fiú felajánlotta, hogy járjanak, de most a barátnőm haragszik rá, azt mondja nem is akar vele kapcsolatot. De nekem idő közben megtetszett a srác. Azt mondja, a barátnőm tetszik neki, de néha úgy mosolyog rám, engem néz, hogy asszem, én is tetszem neki. Csak mielőtt megismerte volna a barátnőm, azt hittem én tetszem neki, és most nem akarok csúnyákat mondani, de végül is a barátnőm elvette tőlem a srácot. Persze akkor még nem tetszett. De most már igen...Mit csináljak? Nem akarom megbántani a barátnőmet, de ha lenne esélyem a srácnál, összejönnék vele, de egyáltalán nem biztos, hogy tetszem neki. Mit tegyek??? (bocsi, ha zavaros, csak nagyon ideges vagyok)
2012. okt. 8. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg zavaros. De az ilyen tetszik-nem tetszik játékokban a legtisztább, ha senki senkié.
2012. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vagy egyszerűen csak megkérdezed.


szavakkal sokra lehet menni. :)

2012. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a bnőd után futnia kell, ezért vonzó

utánad nem kellene, az meg azért vonzó


csak épp az első értékesebb neki így.


én a helyedben keresnék már csak azért is egy jóval tutibb srácot :)

2012. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elèg gâz vagy ne haragudj...nekem nagyon ug jon le h csak azert kell neked a fiu,nehogy a baràtnode legyen...ha a srac nem kezdett volna el a baratbid utan futni akkor neked mèg most sem kellene. ès nem tudnak tőled elvebbi olyat ami sosem volt a tied;)
2012. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!