Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőmmel szeretnénk katona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szeretnénk katona pasikkal ismerkedni, de nem igazán tudjuk hogy hol tudnánk ezt kivitelezni. Hol találhatnánk meg őket akár civilben is?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Zrínyi Miklós Egyetem körül..
2012. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BubisBublek860 ***** válasza:
Minek?
2012. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, a Zrínyivel tisztában vagyunk... :)
2012. okt. 22. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Leendő katona megfelel?

Mert akkor itt vagyok :D

2012. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
menjetek be egy laktanyába. tuti nagy sikeretek lesz :D
2012. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Leendő katonákat csak civilben láthatsz az utcán, mert nem szabad hordaniuk ok nélkül az egyenruhát. és nem hiszem, h csak a katonákat kellene keresned, mert így lehet, h sok jó pasit elmulasztasz.
2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menjete el boszniába, ott akár rögtön ágyasok is lehettek....
2012. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hova menjünk csajok? :)
2012. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 pitypang93 válasza:
Ezen már én is gondolkodtam hogy katona vagy rendőr pasi kéne de sajna én se találtam még eddig.
2012. dec. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyenruhát indokolt esetben lehet csak felölteni, passzióból, csak mert épp olyan kedvem van, nem. Szolgálatteljesítés közben pedig nem ismerkedhetünk, flörtölhetünk lányokkal. Civilben azonban nem igazán látszik az emberen hogy hivatásos katona. Legfeljebb egy-két emberen észrevehető, de nem gyakori. Bár mondjuk én szeretem a katonai szabású kabátokat, dzsekiket amiket a ruhaboltban is lehet kapni, ezért tőlem néha viccesen meg is kérdezik a lányok, hogy "Csak nem katona vagy?". Mikor megy a válasz, akkor is csak másodjára fogják fel, hogy márpedig igen. :)
2013. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!