Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz lenne, ha ráírnék fészbuko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne, ha ráírnék fészbukon? (Leginkább fiúk véleményét várom)

Figyelt kérdés

25/L vagyok a fiú 27 éves. Alkalmanként futok össze vele pár percre és úgy vettem észre, hogy tetszem neki, de ezekben a szituációkban nem kezdeményez, mert a munkahelyén vagyunk és közvetlen kapcsolatba nem kerülünk (tehát nem beszélünk soha egymással).

Szívesen találkoznék vele, mert így néhány alkalom után tetszik a megjelenése, a kisugárzása, a hangja és szeretném jobban megismerni.

FB-n kívül más elérheetőségét nem tudom, ezért kérdezem ezt.


Fiúk, ti mit gondolnátok, ha ilyen helyzetben a nő rátok írna?

Az lenne az 1. gondolat, hogy könnyű préda? Vagy örülnétek az üzenetnek?

Vagy mit gondolnátok?


Kort és nemet írjatok a válaszotokhoz légyszi.



2012. okt. 22. 23:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
mindenkepp irj neki. ennek mindenki orul.
2012. okt. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én örülnék az üzenetnek,összejönnék a lánnyal 18/F
2012. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki akkor örülni fog, ha nem tetszel neki akkor kifogást fog keresni és utána egy picit lehet kínosnak fogod érezni a találkozász ha véletlen összefutsz vele munkahelyen, de én is csináltam ilyeneket és volt h bejött, de volt h nem...szóval mindenféleképp próbáld meg. 27 évesen szerintem van annyi komolyság benne, hogy egy ilyen szituációban ne a lyukat lássa benned hanem egy szép lányt, és a mai világban nem gond szerintem ha a lány kezdeményez...szerintem először jelöld be ismerősnek, majd ha fent lesz akkor írj rá

, kérdezd meg mi is az ő feladata pontosan a munkán és ha komunikatív akkor elhívhatod egy italra, de ne úgy h gyere el vele :) csak finoman, és ne is az első beszélgetés alkalmával....de mondom: ha tetszel neki akkor el rontani se lehet, ha meg nem tetszel akkor veszett ügy, ezen a 2 dolgon áll vagy bukik :)

2012. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki ha egy lány kezdeményezne nálam és az se lenne gáz ha így kezdeményez bármit is nálam. Főleg ha bejön az a lány. :)


30/F

2012. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Shanokk ***** válasza:

Rám írt már így lány és tök jól esett. Nem lett belőle semmi mert van párom és nem is volt az esetem, de abszolút nem éreztem gáznak, sőt imponáló volt.


24/F

2012. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, egy próbát meg ér nem? Amúgy meg teljesen elfogadott a mai kor szelleme szerint, hogy a nő kezdeményez!


21/F

2012. okt. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 eviciqee válasza:

lány vagyok, de megkockáztatok egy választ:)


ha már úgyis tudod a fb-jét akkor nézd meg, hogy van-e barátnője, ha nem írta ki az infójába, akkor képeken stb., mert ha van, elég kínos helyzet lesz belőle.

ha meg nincs, akkor hajrá.


én egyetlen egyszer csináltam ilyent, volt pár közös ismerős, azért mertem bejelölni. beszélgettünk sokat, verset írt nekem locsolásra s ilyesmi, de félénk fiú s csak neten mert beszélni, amikor személyesen találkoztunk (teljesen függetlenül elmentünk ugyanarra a fesztiválra), akkor úgy meg volt ijedve, hogy alig mert beszélgetni. persze aztán nagy dolog nem lett belőle, de még mindig tartjuk a kapcsolatot.


szerintem ha nem is jössztök össze, de jóltelik együtt, akkor már megérte:) hajrá:D

2012. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

11:20, köszi :)

Fb-n nem derül ki sajnos, hogy van-e vagy nincs. Kirándulós képek vannak nála fent, de egyik csajjal sincs lefotózva egy kicsit is félreérthető helyzetben.

Ha tutira tudnám, hogy van párja, meg sem fordulna a fejemben, hogy írjak neki :)

2012. okt. 29. 12:49
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha lenne valakije, akkor valami látszódna fb-n. Úgyhogy tessék ráírni!
2012. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Írtam neki még novemberben és azóta sincs válasz. Valószínűleg meg sem kapta :/
2012. dec. 14. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!