Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen bemutatkozó szöveget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bemutatkozó szöveget irjon egy szégyenlős, visszahúzódó lány társkeresőre? Segitsen vki!

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
szégyenlős, visszahúzódó vagyok, a férfiaknak kell kezdeményeznie
2012. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Csak példaként másolom be az enyém. Ehhez hasonlóan összeszeded azokat amik igazak rád akkor már szerintem nem nagyon érhet meglepetés.


Szeretnék ismerkedni 19-24 évesekkel, és ha úgy alakul egy tartós kapcsolatban élni. Amit magamról tudok mondani az, hogy őszinte, érzékeny, odaadó, kedves vagyok azokkal akik megérdemlik, figyelek az egészségemre, de nem vagyok "egészségmániás" :). 11 éve nem eszem húst, halat sem, remélem sikerül olyat találni aki ezt elfogadja, emellett én is elfogadnám. Szeretek beszélgetni, de igazából csak kevés emberrel tudok akikkel nagyon jól megértjük egymást. Szeretek a szabadban lenni amikor jó az idő, néha elmegyek futni amikor kedvem van. Van ilyen... :) Néha festek, rajzolok. Általában gépezek amikor nincs jobb dolgom. Bulizni nem járok, részben azért mert nincs kikkel és amúgy sem szeretem a füstös helyeket. Inni nem nagyon szoktam. Egyedül is jól tudom érezni magam, barátokat, szerelmet nem unaloműzésből szeretnék, bár már örülnék nagyon egy kapcsolatnak. Egy olyannak amelyikben egyszerre vagyunk a legőszintébb barátok és szerelmek, elfogadjuk egymást, tudunk hetente legalább egyszer találkozni, de inkább többször. :)


Ideális Társ részhez


Belsőleg ilyen társat szeretnék: Őszinte, hűséges, lelkiismeretes, segítőkész, figyelmes, határozott, van önbizalma, szenvedélyes, intelligens, csendesebb helyeket szereti, nem részegeskedik, mindent meg lehet vele őszintén beszélni, meghallgatja mások véleményét is, elfogadja, hogy egy hónapja megnagyobbítottam a melleimet, így lett 75/B, velük már elégedett vagyok. Pozitív dolog ha hozzám hasonló, szeretem a fehér bőrt, a vékonyabb vagy átlagos alkatú férfiakat. Előny a rövid haj és ha nem szőrös típus. Elsősorban **** élő férfinak örülnék. Köszönöm ha ezeket elolvastad. Ha szeretnél jobban megismerni várom leveled! :)


21/N

2012. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Írd meg ezt. Hogy te egy introvertált lány vagy, többre értékeled a kevés, de szoros emberi kapcsolatokat, mint a sok havert. Írj arról, hogy milyen pasit szeretnél, mert pont ezért, lehet, hogy olyant szeretnél, aki kicsit felrázza az életed.

Lényeg, hogy legyen benne valami, amire rá lehet kérdezni, vagy reagálni lehessen rá. Egy sablon szövegű bemutatkozásra, amiben leírod, hogy szereted a filmeket, meg a macskákat, vagy még ennyit sem, szinte csak sablon ismerkedős szöveget lehet visszaírni.

Ha leírod, hogy életed álma, hogy pl. egy eszkimó faluban élj egy hónapot, azzal már el lehet indítani egy értelmes beszélgetést.

Ha csak annyi az igényed, hogy sok pasi írjon rád, akkor pedig tegyél fel egy dögös képet, a többi mellékes.

2012. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, az "ezt"-et nem arra értettem, amit én írtam, hanem arra amit te, mármint hogy visszahúzódó, stb vagy.
2012. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy előny a nem szőrös? Legyen csupasz csiga?
2012. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat már van is 1-2 ötletem :)
2012. okt. 23. 12:52
 7/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Legalábbis a mellkasa, vagy kevésbé szőrös.
2012. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mellkasa? Nőnél még megértem, de férfinál?
2012. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!