Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Három lánnyal levelezek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három lánnyal levelezek, ti melyiküket hívnátok találkára?

Figyelt kérdés

Tisztességes akarok lenni, de amíg nem választok, addig mindhármukkal tartom a kapcsolatot.


1. A széparcú, szerény, aranyos királykisasszony típust, aki annyira kedves és szép, hogy mindenkinek egyből megtetszik.

2. A kissé telt, 175 cm 80 kg, flörtölő és vicces lányt, aki arcra annyira nem tetszik, de szexuálisan messze a legjobban vonz a szép mellekkel és a "van mit fogni rajta" testtel. Vele már intim dolgokról is levelezünk, persze intelligens formában.

3. A feltűnően okos és művelt, közepesen széparcú, az életben, munkahelyen szerintem legsikeresebb lányt, akivel tényleg bármiről el lehet beszélgetni legyen az csillagászat, vagy irodalom.


Mindhármuk amúgy értelmes lány.

Én 26/F, ők mindhárman korombeliek, 1-2 évvel fiatalabbak.



2012. okt. 23. 18:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1
2012. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ha mind a 3 értelmes, akkor még jó hogy az elsőt.
2012. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
(Nö vagyok) Szerintem erzed, hogy melyik vonz a leginkabb, melyik levelet varod a legjobban. Igy leiras alapjan a mindegyiköjük masert lehet szimpatikus. Itt jön a hallgass a szivedre - fräzis.
2012. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Amelyik hozzád a legközelebb áll. Természetben, gondolkodásban is.

Én a 2. és 3. között tépelődnék, de ez én vagyok.

2012. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
1
2012. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
mind a hármat :)
2012. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A 3. messze a legértelmesebb, vele lehetne sakkozni, stratégiai játékokat is játszani, filozofálni, ergo a szabadidő rész vele lenne a legjobb. A szex a másodikkal lenne a legjobb, a legcsinosabb viszont messze az első. De amúgy mindegyiküknek van legalább főiskolai diplomája.
2012. okt. 23. 18:54
 8/27 anonim ***** válasza:
1
2012. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Itt mindenki csak külső alapján választ? :)
2012. okt. 23. 18:57
 10/27 A kérdező kommentje:

Gyanítom nem tudjátok mennyire jó, amikor:

-Közösek a hobbijaitok és az egész délután eltelik egy szempillantás alatt.

-Amikor a 80 kiló arányosan oszlik el egy lányon, plusz olyan melle van, amiről sokan csak álmodnak és órás szexmeneteket tartotok, mert annyira jó minden érintés.

2012. okt. 23. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!