Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Három lánnyal levelezek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három lánnyal levelezek, ti melyiküket hívnátok találkára?

Figyelt kérdés

Tisztességes akarok lenni, de amíg nem választok, addig mindhármukkal tartom a kapcsolatot.


1. A széparcú, szerény, aranyos királykisasszony típust, aki annyira kedves és szép, hogy mindenkinek egyből megtetszik.

2. A kissé telt, 175 cm 80 kg, flörtölő és vicces lányt, aki arcra annyira nem tetszik, de szexuálisan messze a legjobban vonz a szép mellekkel és a "van mit fogni rajta" testtel. Vele már intim dolgokról is levelezünk, persze intelligens formában.

3. A feltűnően okos és művelt, közepesen széparcú, az életben, munkahelyen szerintem legsikeresebb lányt, akivel tényleg bármiről el lehet beszélgetni legyen az csillagászat, vagy irodalom.


Mindhármuk amúgy értelmes lány.

Én 26/F, ők mindhárman korombeliek, 1-2 évvel fiatalabbak.



2012. okt. 23. 18:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha sakkozol velem online, akkor elmondom melyiket választanám. Na? :)
2012. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Lány vagy? Akkor sakkozhatunk és maximum beírok egy negyedik opciót is. :D
2012. okt. 23. 19:07
 13/27 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló vagyok.

Rájöttem, nagyon jó a kérdés. Ugye mindig azzal jönnek a srácok, hogy a nőket csak a külső érdekli, bezzeg őket...

Az itteni válaszokból leszűrve viszont gyanús, hogy ez mégsem így van, sőt, pont ellenkezőleg.

Ugyanis az a 3 hozzászóló, aki nem egyértelműen az első (azaz a legjobb külsejű) lány mellé tette le a voksát, nő volt.

2012. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Hát nem nyert, egy szőrös 19 éves fiúcska vagyok. :D
2012. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Én biztosítalak, hogy tényleg fiú vagyok. :D

Kiegyeznék minden tulajdonságban (közös hobbi, szex, külső) az arany középúttal, csak ugye érted:


Az első külseje a legjobb, a hobbi rész és a szex viszont szerintem nem nagyon volna jó, persze ez csak megérzés.

A másodikkal naponta kétszer szexelnék, talán némi közös hobbi is volna, viszont az arca annyira nem tetszik.

A harmadik a legjobb barátom lehetne, szépnek is mondanám, viszont a szex az alkata alapján vele se volna olyan jó, ő a legvékonyabb is.


Ha a másodiknak egy fokkal szebb lenne az arca, akkor egyértelműen őt választanám, de lehet így is. Benne van meg valahol két jó dolog is (szex nagyon, hobbi részben).

2012. okt. 23. 19:15
 16/27 A kérdező kommentje:
Viszont az egyest elszalasztani abszurdum. :D
2012. okt. 23. 19:17
 17/27 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy szeretsz sakkozni, gondoltam egy próbát megér. :D
2012. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Elmész te a pi..ába! Életképtelen vagy, ezért neten ismerkedsz, átejted szegény naiv lányokat, és még dönteni sem vagy képes. Az ilyennek levágnám a f.szát!
2012. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én mindhárommal találkoznék, de csak sorban. Amelyik leginkább megfog élő egyenesben, azzal folytatnám az ismerkedést.
2012. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
egyértelmű 1. Ha nem a legeslegszebb lenne, akkor is. Mert ennyi info alapján olyan következtetést von le az ember, hogy az a leglazább, legszerethetőbb. A feltűnően okos és művelt így látatlanban nekem inkább egy stílus, ami emlékeztet egy elég idegesítő ismerősömre. Meg az én felfogásommal nem attól lesz valaki nagyon okos, hogy sokat tud az irodalomról, inkább csak jártas benne. Dagik kíméljenek, a nők többsége is a hátuk közepére kívánja a vézna, sovány és alacsony srácokat. Ne legyünk már ilyen álszentek.
2012. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!