Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azokat a fiúkat/férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat a fiúkat/férfiakat kérdezem, akiknek még mindig nem jött össze semmi. Kb hány lánynál próbálkoztatok komolyan eddig?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 13:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belepofátlankodok a kérdésbe, de ideírom hátha egy két önsajnálónak segítek vele.Először legyen önismeretük és emberismeretük, valamint érzelni intelligenciájuk, aztán nem lesznek pofáraesések. Érdekes én eddig csak 7 lánynál "próbálkozam" és mindegyikből kapcsolat lett. 24F
2012. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Komolyan úgy 15-nél. Egy évre jutott körülbelül 2. De ha benne van a játékos flörtölgetés is, akkor több, mint 40.
2012. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mit nevezünk komoly próbálkozásnak.

De amit én komoly próbálkozásnak tartok (megpróbálom randira hívni), az több, mint 100 (pontos statisztikám is van), ebből 1-el lett kapcsolatom.

2012. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát ez nem egy túl nagy szám
2012. okt. 24. 13:26
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez a 2.-nak ment
2012. okt. 24. 13:27
 6/19 anonim ***** válasza:

13.19

És ha valaki ezeket nem képes megszerezni, akkor mi van?! Undorító ez az egész hozzáállás, ami a tiéd és másoké is ebben a témában. És ha valakinek ilyen problémája van, akkor ugyan miért ne lenne joga leírni9 mindezeket?

2012. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem mit sz@roztok...Neten, kb. fél nap alatt belebotlik az ember legalább egy olyan nönemübe, aki simán szexszel az illetövel...Számomra elképesztö, hogy valaki a 30-as éveiben még egy ilyennel sem találkozott...
2012. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezeket minden ember képes megszerezni, sőt jobbat mondok, mindenkiben ott van ösztönösen ha engedi megmutatkozni, csak tudod úgy nehéz ha valaki kifogásokat keres. Nem értem amit írtam abban mi az undorító... 24F
2012. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves 7. válaszoló!

Ha jól nézel ki/gazdag vagy, biztosan. Ha ezek közül egyik sem igaz, akkor szinte "vért izzadsz", mire összehozol egy normális kapcsolatot.

2012. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az az undorító, hogy lenézel másokat, akiknek ez nem megy4 És az meg pláne, hogy lassan már el se lehet mondani egyetlen embernek sem itt a panaszát, mert jön a "töketlen, lúzer, balf...sz2 és hasonló megjegyzések áradata. És persze az is, hogy aki ehhez sem ért, az hogyan boldogul el az életben.

Ehhez annyit, hogy végeztem Főiskolát, illetve OKJ-s tanfolyamot, beszélek több nyelven is, dolgoztam már eddigi életem során legalább féltucat munkahelyen, de mindezek teljesen függetlenek a csajozástól.Semmilyen hatással nem vagyok rájuk, ami a vonzódást illeti.Az i9s csoda, hogy egyáltalán egy minimális ideig volt barátnőm.És ezek után még fogjam is be a számat, mintha minden a legnagyobb rendben lenne...

Hát nem, azt azért már nem teszem.

Egyébként sokkal több embernek okoz ez gondot, mint elsőre látszik, csak sokan inkább hallgatnak, mert nincs kedvük, hogy mások kioktassák őket.

2012. okt. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!