Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel tegnap beszélgettem. Járna velem, vagy csak poénból csinálta? és a többi lent:D

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel tegnap este nagyon sokat beszélgettem...

Van egy közös ismerősünk aki elég idegesítő..XD

és tegnap kitaláltuk hogy azt mondjuk neki,hogy mi járunk.:) (Csak azért hogy ideges legyen és féltékenyXD mert én tetszem neki)

Meg is beszéltük hogy ma találkozunk...először ketten,aztán meg hívjuk a hülyegyereket is.így is volt.

nagyon jól éreztem magam vele.

És tegnap kiderült az is hogy tényleg szeret:) (az a srác akivel kitaláltuk az egészet)

És most azt játszottuk hogy járunk.és néha nagyon nézett:P

Nem tudom hogy most ő tényleg akarna velem járni,vagy csak úgy hülyeségből csinálta.

Szerintetek?:S

Nagyon jó volt ma velee:Pnagyon aranyos(L)

előre is köszi a válaszokat:)

jah amúgy a gyerek nagyon féltékeny volt.xD

Bajbus(15) a fiú (14):P


2009. aug. 9. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sok a smiley a szövegben.:$ Nem hinném h viccelt sztem.. kezd szorosabbra fűzni a dolgot míg nem késő :)


jó tanács: sok xD-t ne nagyon írj mert gyerekesnek néznek elvétve 1-2t belőhetsz, de mellette használhatsz ":D (:" smiley-kat :)


17/F

2009. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Végülis mit kérdezel? Mert írod, hogy tegnap kiderült az is, hogy tényleg szeret.... Ha szeret, akkor gondolom felveti, hogy mi lenne ha tényleg járnátok. Ha nem szól róla, akkor csak jót játszott.
2009. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első komihoz:okés:)

Másodikhoz:Hát nekem azt mondta hogy szeret meg ilyenek.(6 órát beszélgettünk msnen,ma meg 4et élőben)

az igaz hogy mondta hogy szeret..de nem kérdezte meg hogy járnék e vele.

csak egyszer asszem említette hogy járna velem.:D

na most akkor?:S

2009. aug. 9. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:

sztem nem mer kezdeményezni, lépj te:)

ha 1x mondta akk bizti úgy van

2009. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Még első komihoz:

Ő tudja hogy én is szeretem.dee szerintem nem meri megkérdezni hogy járunk e..vagy csak nem akarja:/

2009. aug. 9. 15:20
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi:)

De mit mondjak neki?:S

Szia járunk?:DD

nem tudom hogy mondjam neki...lécci segítsetek!!!

2009. aug. 9. 15:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele a történtekről és nyugodtan kérdezd meg, hogy mit szólna ahhoz, ha ez nemcsak játék lenne, hanem esetleg valós dolog is. Ha akar Veled járni, akkor ugyis azt mondja hogy szeretné, ha pedig nem, akkor azt fogja mondani, hogy jobb ha ez csak játék marad. Próba cseresznye:)
2009. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hiszel egy 14 éves taknyosnak? ennyi ismeretség után? msn-en nekem már tudod hányszor mondták ugyan ezt? aztán soha nem lett belőle semmi, mert az összes lánynak ezt mondták az illetők.

ja, és 1 személyes megjegyzés: gyerekes dolog így viselkedni valaki mással.

2009. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utsó válaszolónak:

Lehet hogy gyerekes.de ez a hülye sose hagy békén.muszáj volr valamit mondani neki.

Ha tudnád miket mondogat..

Amúgy nem ennyi ismeretség alapján..hanem egy suliba járunk és már régebben is beszélgettünk msnen:)

És már régebben is említette hogy bejövök neki:D

csak azt nem tudom hogy járni is akar e vagy nem

2009. aug. 9. 16:09
 10/13 A kérdező kommentje:

a 15:23as válaszolónak nagyon köszi:)

lehet hogy beszélek vele erről!!

2009. aug. 9. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!