Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek egy jóképű, gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy jóképű, gazdag, okos fiút, hogy tudnánk összejönni?

Figyelt kérdés
Most megkövezhettek,de én azelőtt szerettem bele,mielőtt tudtam volna,h gazdag. Hát h jóképű volt,arra figyeltem föl,de ez még nem volt akkor elég,engem az eszével nyűgözött le. Olyan hihetetlen memóriája van,elképesztő. Egykor nagyon jóban voltunk,aztán volt,h nem,aztán megint. Néha nagyon lelkes és önbizalomteljes,de elég labilis és hangulatfüggő. Elég sok depressziós,és flegma időszaka volt. De nagyon aranyos,az tetszik a legjobban,h a legbelsőbb titkait megosztja velem,h megbízik bennem,de h érhetném el h összejöjjünk?

2012. okt. 24. 18:09
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
pl dobd be magad...nyald ki magad szépen(értsd: smink,ruci,fodrász stb.) aztán kezd vele flörtölni -vagy felfigyel rád vagy nem,addig amíg csak lesel rá mint borjú az újkapura nem lesztek egy pár...
2012. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez mind szép,és jó,meg a kedvedet sem akarom elvenni,mivel szerelmes vagy,de nem lehet hogy ő csak egy barátot lát benned,aki meghallgatja,akinek beszélhet a gondjairól?


Nem írtad hogy tett volna utalást arra,hogy több is érdekelné.

2012. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és a srác hány éves?
2012. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy! Mert felszínes vagy!
2012. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült végül?
2020. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!