Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy egy lány-fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lány-fiú barátság átalakuljon szerelemmé? Mit kéne tennem hogy érezze több van köztünk barátságnál?

Figyelt kérdés
14/L
2012. okt. 25. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szia mondani akarok valamit,komolyan: szeretlek (csak el ne röhögd magad,mert akkor azt hiszi,viccelsz) ennyi idős korban... majd később rájösz hogy is megy ez :)
2012. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen van hát,minden korosztályba nagyon sok
2012. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne rohand le egy szerelmi vallomással, én tutira visszakoznék, ha valaki szerelmet vallana csak úgy in medias res.

inkább érintsd meg többször, és flörtölj vele, és nézd meg, hogy hogy reagál, veszi-e a lapot. legyél vele kicsit játékosabb. és dicsérd meg olyanokért, ami férfias dolog, pl. ha tetszik az ing, amit visel, akkor mondd neki, hogy szeretem, ha a egy fiú inget hord, és nem pólót, az olyan férfias. lefogadom, ha tetszel neki, akkor a jövőben inkább inget fog viselni, ha veled találkozik. vagy ha borostás, akkor "szerintem nagyon férfias a borosta, jól áll neked". vagy találj ki olyat, ami a te ízlésednek megfelelő :D. szerintem ez sokkal célravezetőbb, mert átteszi a hangsúlyt arra, hogy nő-férfi van együtt, nem pedig két haver. ha hirtelen szerelmet vallasz neki, sztem 90% hogy elmenekül. ennél sokkal több jó és biztonságosabb kártya van, amit kijátszhatsz.

2012. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!