Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha újra megakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha újra megakar csókolni?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom régebben, de ő nem volt az a csókolózós fajta, ezért nem csináltuk sokszor és túl sok gyakorlatom sincs benne. Most randizgatok egy másik sráccal és a második randin megakart csókólni, de elhárítottam...megijedtem, mert nekem ebben nincs gyakorlatom. Pedig nagyon tetszik nekem és tisztában vagyok vele, hogy ezt nem tudom sokáig húzni...mit tegyek? Muszáj az első csóknak nyelvesnek lennie? Kérlek normális válaszokat adjatok. Köszi

2012. okt. 25. 14:27
 1/6 anonim válasza:
mond el őszintén, hogy az elöző pároddal keveset csókoloztál és kicsit félsz..ha igazán szeret megérti, vagy segíteni fog mit hogyan csinálj. ezért kár megijedni, mindenki béna az elején..majd belejössz.
2012. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig parázol, hogy milyen nyelvesen csókolni, akkor sosem fogsz tudni jól. Mellesleg a nem nyelves csók az nem is igazi.
2012. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát először is második randin még ne is nagyon engedd, hogy megcsókoljon.

Amúgy nem kell parázni tőle, úgy csinálod ahogy szeretnéd és majd úgyis megtaláljátok a közös hangot vagyis nyelvet. :D


Bár még igazán nyelvesen nem csókolóztam, és ezért volt hogy szóltak is de őszintén nem érdekel. :D Ha szeret és kitart melletted, akkor elfogad olyannak amilyen vagy.


Mondjuk próbálkozz szerintem először egy sima szájra puszival, majd többel és abból úgyis érzi, hogy nem kell rögtön belecsapni a közepébe. :)


Mint mondtam ha tényleg tetszel neki akkor kitart melletted, emiatt ne görcsölj. :)


Sajnos ha viszont nem vár akkor nincs is értelme azok miatt idegeskedni, hiszen majd jön jobb. :)

2012. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...ha viszont sokszor hárítok akkor meg azt fogja hinni, hogy nekem nem jön be, pedig nagyon is! Nem akarom elsietni a dolgokat az tény.
2012. okt. 25. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:

2/4 !! a nem nyelves csók is csók!! csak az inkább romantikus, érzelmek kifejezésére "használatos", mint sem szexuális izgatásra.


kérdező! nem kell félni, nem fog fájni :D hagyd hogy irányítson, pár pillanat után bele fogsz jönni és elillan az aggodalom. főleg ha érzelmileg is vonzódtok, nem csak testileg.. :) csókolózni nagyon jó dolog! :)

2012. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nem kötekedésképpen, de a nem nyelves csókot nemhiába hívják színészcsóknak :D Az kb. olyan, mint amikor csak puszit kap az ember. Nem mellesleg a nyelves csók nem csak szexuális kifejezésre szolgál. Idáig minden barátnőmet így csókoltam meg, mert így fejeztem ki, hogy nagyon szeretem őket :-)
2012. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!